Domů » Bleskovky » Velký den Samsungu je tady! Sledujte s námi online premiéru řady Galaxy S21

Velký den Samsungu je tady! Sledujte s námi online premiéru řady Galaxy S21

Už dnes v 16:00 našeho času začne další Galaxy Unpacked event, který málem mohl být jedním z nejpřekvapivějších streamů letošního roku, nicméně realita bude o poznání vlažnější, a hned vysvětlím proč. Samsungu se totiž letos (a vlastně už loni) absolutně nedařilo uhlídat úniky informací.

S21 stream unpacked
Den D pro Samsung je tady. Sledujte s námi dnešní online premiéru i podrobné zpravodajství, které pro vás na dnešní odpoledne chystáme.

První neoficiální rendery Samsungu Galaxy S21, který bude dnes společně s modely S21+ a S21 Ultra představen, se na internetu objevily už 18. října loňského roku. 7. prosince se dokonce objevila fotografie prototypu nejvybavenějšího modelu a o dva dny později unikla krátká oficiální videa.

galaxy s21 11
Uniklé tiskové snímky Samsungu Galaxy S21 a S21+ (zdroj: WinFuture.de)

Kromě špičkové výbavy bude jedním z hlavních lákadel zcela nový design, který je dle mého jeden z nejpovedenějších, který jsem za poslední roky u smartphonů viděl. A tady vidím kámen úrazu – vzhledem k tomu, že už dnes každý ví, jak Galaxy S21 vypadá a jaké má parametry, nebude se pravděpodobně konat žádné velké překvapení. Kusy prodávané v Evropě bude pohánět nová generace procesoru Exynos 2100, který ve srovnání se Snapdragonem 888, jež bude určený pro kusy v USA, konečně působí jako rovnocenný partner.

A teď si představte, kdyby byla situace opačná a my o vzhledu telefonů nevěděli absolutně nic. Myslím si, že dnešní keynote by rázem dostala zcela nový rozměr a jihokorejský gigant by s novým telefonem opravdu překvapil.

Sledujte online přenos

Galaxy Unpacked January 2021: Official Replay l Samsung

Úvodní keynote můžete sledovat skrze stream na YouTube. Ve stejný čas na SMARTmania.cz najdete souhrnné články o všech novinkách. Společně s telefony bude představena vylepšená verze sluchátek Galaxy Buds Pro a dvě nové bezdrátové nabíječky. Aby těch úniků nebylo málo, na twitter účtu Mr. Techie se včera objevily kvalitní fotografie všech tří chystaných novinek.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

5 komentářů

 1. Díky tě všemožným únikům mi přijdou tyhle eventy zbytečné.
  Navíc ztrácím takovou tu radost z něčeho nového a těšení se na podobné eventy.
  Teď už známe skoro všechno…trapárna.

  • já event sledovat budu. leaky jsem sice sledoval, ale třeba bude nějaká one more thing a samsung překvapí :-)

  • One more thing bude zrušení fast charger v balení telefonu.

 2. Lépe bych to nenapsal. Ta akce mohla být super, fialový design se mi fakt líbí, ale vždyť vlastně nemají moc co předstatovat. Překvapení žádné (maximálně super levnýma cenama by mohli překvapit, ale to pochybuju). Dívat se nebudu, nemám důvod.

 3. #S21Ultra is THICKKKK I haven’t held such a thick flagship in years. Makes the #Note20Ultra and #iphone12promax seem razr thin

  Tenhle tweet mě sám o sobě dost odradil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).