Domů » Bleskovky » Vánoční akce: získejte produkty iMyFone či kryt na iPhone zdarma

Vánoční akce: získejte produkty iMyFone či kryt na iPhone zdarma

Společnost iMyFone si pro své fanoušky připravila speciální vánoční akci, v rámci které můžete získat bezplatné softwarové licence na jejich produkty, slevové karty (5 či 10 dolarů), tajemný dárek nebo kryt na iPhone.

imyfone akce

Stačí pouze navštívit web společnosti a „zatočit si“ vánočním kolem. Pro otestování za účelem napsání tohoto článku jsme jej také zkusili a ukazatel se zastavil na krytu pro iPhone zdarma. Vánoční kolo bude aktivní až do 2. ledna 2020 a každý den máte dva pokusy.

kolo

V rámci nabídek softwarových licencí můžete zdarma získat produkty Umate Mac Cleaner, iMyfone TunesFix či iMyFone iTransor Lite (vše jsou plnohodnotné plné verze, avšak bez možnosti stahování budoucích aktualizací).

akce

V rámci vánoční akce si rovněž můžete zakoupit nástroje iTransor for WhatsApp (snadný přenos WhatsApp účtu mezi Androidem a iPhonem včetně kompletních dat) za 9,9 USD, případně iMyFone AnyRecover, který slouží k obnově smazaných souborů na Windows či Macu. I ten je nyní v akci za 9,9 USD, nicméně jde o měsíční licenci na 1 zařízení (což se skvěle hodní pro jednorázové případy, kdy potřebujete obnovit omylem smazaná data).

Vůbec nejvýhodněji vychází komplexní balíček produktů, který obsahuje celkem osm programů v celkové hodnotě 689 dolarů. Ten lze nyní v rámci vánoční akce pořídit za 69,95 USD. Konkrétně se jedná o tyto nástroje:

  • iMyFone D-Back pro obnovu smazaných souborů, zpráv a fotek na iOS
  • iMyFone Fixppo pro opravu nejrůznějších chybových stavů iPhonu (softwarového charakteru)
  • iMyFone iTransor for WhatsApp pro snadný přenos WhatsApp účtu mezi Androidem a iPhonem
  • iMyFone iTransor  jako náhrada za iTunes
  • iMyFone LockWiper pro odstranění obrazovky uzamčeného zařízení
  • iMyFone Umate Pro pro kompletní a bezpečné vymazání dat z iPhone
  • TunesMate iPhone Transfer pro snadný přenos multimediálních souborů mezi počítačem a iPhonem
  • iMyFone KeyGenius pro odemčení zaheslovaných záloh iTunes

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments