Domů » Bleskovky » Vánoční akce: získejte produkty iMyFone či kryt na iPhone zdarma

Vánoční akce: získejte produkty iMyFone či kryt na iPhone zdarma

Společnost iMyFone si pro své fanoušky připravila speciální vánoční akci, v rámci které můžete získat bezplatné softwarové licence na jejich produkty, slevové karty (5 či 10 dolarů), tajemný dárek nebo kryt na iPhone.

imyfone akce

Stačí pouze navštívit web společnosti a „zatočit si“ vánočním kolem. Pro otestování za účelem napsání tohoto článku jsme jej také zkusili a ukazatel se zastavil na krytu pro iPhone zdarma. Vánoční kolo bude aktivní až do 2. ledna 2020 a každý den máte dva pokusy.

kolo

V rámci nabídek softwarových licencí můžete zdarma získat produkty Umate Mac Cleaner, iMyfone TunesFix či iMyFone iTransor Lite (vše jsou plnohodnotné plné verze, avšak bez možnosti stahování budoucích aktualizací).

akce

V rámci vánoční akce si rovněž můžete zakoupit nástroje iTransor for WhatsApp (snadný přenos WhatsApp účtu mezi Androidem a iPhonem včetně kompletních dat) za 9,9 USD, případně iMyFone AnyRecover, který slouží k obnově smazaných souborů na Windows či Macu. I ten je nyní v akci za 9,9 USD, nicméně jde o měsíční licenci na 1 zařízení (což se skvěle hodní pro jednorázové případy, kdy potřebujete obnovit omylem smazaná data).

Vůbec nejvýhodněji vychází komplexní balíček produktů, který obsahuje celkem osm programů v celkové hodnotě 689 dolarů. Ten lze nyní v rámci vánoční akce pořídit za 69,95 USD. Konkrétně se jedná o tyto nástroje:

 • iMyFone D-Back pro obnovu smazaných souborů, zpráv a fotek na iOS
 • iMyFone Fixppo pro opravu nejrůznějších chybových stavů iPhonu (softwarového charakteru)
 • iMyFone iTransor for WhatsApp pro snadný přenos WhatsApp účtu mezi Androidem a iPhonem
 • iMyFone iTransor  jako náhrada za iTunes
 • iMyFone LockWiper pro odstranění obrazovky uzamčeného zařízení
 • iMyFone Umate Pro pro kompletní a bezpečné vymazání dat z iPhone
 • TunesMate iPhone Transfer pro snadný přenos multimediálních souborů mezi počítačem a iPhonem
 • iMyFone KeyGenius pro odemčení zaheslovaných záloh iTunes

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. ofce vas epl vudce nadeluje tak mazejte do fronty

  • Ten kryt, co jsem vyhrál, mi doručí jak? Díky za odpověď REDAKCE!!!!

  • Franta Kedlubna

   Vánoční kolo bude aktivní až do 2. ledna 2020 a každý den máte dva pokusy.
   Lhát se nemá.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).