Domů » Bleskovky » V50 ThinQ: takto bude vypadat první LG s podporou sítí 5G

V50 ThinQ: takto bude vypadat první LG s podporou sítí 5G

LG údajně na veletrhu MWC představí dva vlajkové smartphony, kromě očekávaného G8 ThinQ se údajně dočkáme i modelu V50 ThinQ. Tiskový snímek prvního jmenovaného byl odhalen v tomto týdnu, @evleaks k němu nyní přidává i render druhé chystané novinky.

Telefon vypadá podobně jako G8 ThinQ, pouze na zádech přibyla třetí čočka fotoaparátu. Telefon dostane protáhlý displej s výřezem uprostřed horní strany, v něm najdeme patrně nedávno představený fotomodul s 3D kamerou. Čtečka otisků prstů se ubytuje na zádech, do displeje ji tak LG minimálně v první polovině letošního roku neintegruje.

V50 ThinQ bude vůbec prvním smartphone od LG, který bude podporovat sítě 5G. Zveřejněný render jej přisuzuje americkému operátorovi Sprint, ten na něj bude mít patrně po nějakou dobu exkluzivitu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
50 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments