Domů » Články » V přípravě: Revoluční uživatelské rozhraní TouchXperience s využitím pohybového senzoru

V přípravě: Revoluční uživatelské rozhraní TouchXperience s využitím pohybového senzoru

TouchXperience v přípravěUživatel Schaps z xda-developers fóra strávil stovky hodin vývojem nového uživatelského rozhraní s názvem TouchXperience, a i když ještě nebyla oficiálně uvolněna žádná testovací verze a k dispozici jsou pouze demonstrační videa, je jasné, že se máme na co těšit.

Na první pohled vypadá celé prostředí programu velice jednoduše, ovládat přes něj bude možné téměř celý operační systém a jednotlivé položky jsou samozřejmě uzpůsobeny pro snadné používání bez nutnosti vytahovat stylus. Veškeré nabídky si navíc budete moci upravit k obrazu svému. Pro majitele HTC Touch Diamondu a jiných komunikátorů s pohybovým senzorem (například chystaný Touch Pro) navíc bude možné využívat čidla pro pohyb v nabídkách, jednoduše tedy budete naklánět telefon vybraným směrem a TouchXperience bude na aktuální polohu reagovat různými akcemi.

- -

V programu si dále budete moci nastavit nejrůznější automatické operace, jako například zapnutí Wi-Fi modulu během nabíjení, aktivaci letadlového režimu v nočních hodinách či deaktivaci alarmu otočením telefonu.

Video: Ovládání telefonu pohybem, i tohle dokáže TouchXperience

Další informace a kompletní seznam funkcí naleznete na oficiální stránce programu TouchXperience.com. Program by měl být uvolněn velice brzy a šířen bude jako freeware, pokud chcete autora podpořit ve vývoji, můžete tak provést zde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments