Domů » Bleskovky » V ohebných telefonech Apple zaostává za konkurencí, tvrdí spoluzakladatel Wozniak

V ohebných telefonech Apple zaostává za konkurencí, tvrdí spoluzakladatel Wozniak

Spoluzakladatel Applu Steve Wozniak se v nedávném rozhovoru pro Bloomberg podělil o několik postřehů ohledně ohebných telefonů. Společnosti Samsung a Huawei už své zástupce představili, i proto se Wozniak obává, aby iPhone nezůstal pozadu.

Nepřehlédněte – Steve Wozniak: osm faktů, o kterých jste ještě neslyšeli

V ohebných  telefonech zatím Apple zaostává

Wozniak byl dotázán, co by podle něj měl Apple udělat, aby se mu výrobci jako Huawei a Samsung příliš nevzdálili. Wozniak v rozhovoru uvedl, že Apple udává směr hned v několika odvětvích vývoje chytrých telefonů. Zmínil například Touch ID, Face ID či mobilní platby prostřednictvím Apple Pay. Přesto vyjádřil obavu směřovanou k ohebným zařízením. Zde mají podle něj Huawei a Samsung viditelný náskok.

Ohebný iPhone? Podívejte se, jak by mohl vypadat

Tip ke čtení – Takhle bydlel Steve Wozniak: dům připomínající obchod Apple i železobetonová jeskyně

„Co se týče technologií typu ohebných telefonů, Apple zatím na ostatní společnosti ztrácí, a to mne velmi mrzí, protože bych si ohebné zařízení opravdu přál. Jedná se o inovativní řešení, které si získalo mou pozornost,“ uvedl Wozniak. Své obavy však nakonec vyvážil tvrzením, že společnost z Cupertina má vždy schované nějaké to eso v rukávu a v tajnosti pracuje na mnoha zajímavých projektech. Kdy se podle vás dočkáme ohebného smartphonu z dílen Applu? Dejte nám vědět v komentářích.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments