Domů » Bleskovky » V Číně k objednávce Huawei Mate 40 Pro dostanete zdarma iPhone 12

V Číně k objednávce Huawei Mate 40 Pro dostanete zdarma iPhone 12

K oficiálnímu zahájení prodeje nové modelové řady Huawei Mate 40 došlo sice už v říjnu, avšak kvůli enormnímu zájmu jsou nová zařízení v Číně prakticky nesehnatelná, což platí zejména pro dvojici modelů Mate 40 Pro a Pro+. Další várka by měla na tamní trh dorazil už 26. listopadu, což se tamní internetový obchod Huihuibao rozhodl oslavit velmi netradiční reklamní akcí.

Huawei Mate 40 Pro 8

iPhone zdarma pro nejrychlejší zákazníky

Někteří zákazníci totiž ke své objednávce obdrží iPhone 12 zcela zdarma. Ze strany internetového obchodu se pochopitelně jedná o vysoce limitovanou akci pro nejrychlejší zákazníky, kterým se kromě objednávky modelu Mate 40 Pro podaří aktivovat speciální kupón.

huawei mate 40 iphone 12 promo

Nedostatkové zboží

Huawei se na globálním trhu stále nachází ve složité situaci nejen kvůli sankcím ze strany Spojených států. V domovské Číně však panuje opačná situace. Patriotičtí Číňané totiž začali ve velkém přecházet k Huawei, aby tak pomohli značce zůstat na vrcholu průmyslu s chytrými telefony.

Tip: Recenze Huawei Mate 40 Pro: téměř dokonalý, ale přesto outsider

Pomoci by tomu měla právě i nedávno představená modelová řada Mate 40, o kterou je v Číně dle očekávání enormní zájem. Sehnat některý z nových modelů je údajně v současné době údajně takřka nemožné. Výrobním závodům se totiž nedaří držet krok s nebývalou poptávkou, přičemž hlavním problémem je patrně omezené množství čipsetů Kirin 9000.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.