Užijte si každý moment léta s novinkou Huawei Nova Y90

huawei nova y90 5

V pondělí 1. srpna 2022 přišla společnost Huawei s další novinkou z oblíbené řady Nova. Tou je Nova Y90, která tak následuje další letní přírůstek mezi chytré telefony Huawei, model Nova Y70. Obě verze přinášejí funkce, co jistě stojí za pozornost. Propracovaný design, baterie s nabíjením SuperCharge či kvalitní fotoaparát, to vše dělá z každého modelu zařízení, se kterým budete chtít strávit každé letní dobrodružství.

Není náhodou, že Nova Y90, spolu s modelem Nova Y70, která šla do prodeje již na začátku července, přichází na trh právě v průběhu letních měsíců. Nabízí totiž tolik funkcí a šikovných vlastností, které oceníte právě zejména během dlouhých výletů a dovolených. Která z variant si získá právě vás?

Fotoaparát, se kterým vzpomínky nevyblednou

Léto bývá nabité mnoha zážitky a krásnými okamžiky. Jak lépe si je uchovat než v podobě společných fotografií s přáteli, rodinou a záběrů přírodních scenérií, výhledů a západů slunce. Se smartphonem jako je Nova Y90 si vzpomínky zvěčníte v kvalitě a barevnosti, jakou si zaslouží. Hlavní fotoaparát nabízí rozlišení krásných 50Mpx a ve spojení s 2Mpx hloubkovým fotoaparátem a 2Mpx makrofotoaparátem zachytíte každý snímek v tom největším detailu.

Ani Nova Y70 se nemá za co stydět. Trojitý systém fotoaparátů sestává z 48Mpx hlavního fotoaparátu, 5Mpx fotoaparátu se 120° ultraširokým záběrem a 2Mpx hloubkového fotoaparátu. Navíc za pomoci umělé inteligence dokáže vykreslit snímky bez šumu a s dokonalou čistotou.

Design musí být funkční

Telefon Nova Y90 se pyšní 6,7palcovým displejem FulIView. Díky obnovovací frekvenci 90 Hz a bleskové odezvě dotyku až 270 Hz se můžete těšit na opravdu ničím nerušený uživatelský zážitek. Co se týče designu, zde má každá z verzí má naprosto odlišné zpracování. Nova Y70 vsází na klasický vzhled s jemným zaoblením a skleněným povrchem. Naopak Nova Y90 přichází opravdu v neotřelém pojetí, kterému dominuje kruhová soustava fotoaparátů ve tvaru vesmírného prstence.

Aby prostor zbytečně nezabírala neužitečná plocha, rozhodli se designéři dát u Nova Y90 přednost obrazovce. Proto má v poměru s okraji na telefonu rozlohu celých 94 % a nabízí tak uživatelům maximální prostor pro zábavu, ať už na hry nebo filmy. Řadíte se spíše mezi vášnivé čtenáře? I tady si přijdete na své. Nova Y90 je totiž vybavena režimem čtečky e-knih, takže si můžete pohodlně číst dlouhé hodiny a bez namáhání očí.

Na baterii se můžete spolehnout

A že to s těmi dlouhými hodinami (nejen) čtení e-knih myslí Huawei vážně, o tom přesvědčuje také baterie. U modelu Nova Y90 se můžete těšit na baterii s kapacitou celých 5000 mAh, navíc s podporou 40 W SuperCharge nabíjení. Už po pouhých 10 minutách na nabíječce vás čeká až 6,7 hodin telefonování, 3 hodiny sledování online videí, téměř 20 hodin poslechu hudby nebo dokonce 81 hodin v pohotovostním režimu.

huawei nova y90 1

Nova Y70 rovněž nabízí objemnou baterii, dokonce celých 6000mAh, díky čemuž stačí telefon nabíjet pouze dvakrát týdně. S tím vám pohodlně vydrží energie na celý víkendový výlet. A kdyby se přeci jen přihodilo, že se vám chytrý telefon vybije, díky 22,5 W technologii SuperCharge můžete svůj Nova Y70 připojit do sítě jen na 10 minut a dál si užívat další 3 hodiny nepřetržitého provozu.

Kde pořídíte Nova Y70 a Nova Y90

Ať už si vaše srdce získala Nova Y70 či Nova Y90, každou z verzí si můžete získat již dnes. Verze Nova Y70 je v prodeji ve třech barevných variantách, a sice Pearl White, Crystal Blue a Midnight Black za cenu 3 999 Kč. V prodeji od pondělí 1.8.2022 je také model Nova Y90 v odstínech Emerald Green, Crystal Blue a Midnight Black za cenu 5 499 Kč. Oba modely můžete pořídit na oficiálním e-shopu Huawei.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku