Sledujte nás na YouTube

Vyšel nový update Year of the Dragon pro Angry Birds

Společnost Rovio si na 20. ledna připravila další díl populární herní série Angry Birds, která tentokrát dostane název Year of the Dragon a vyjde při příležitosti Čínského nového roku (23. ledna totiž v Číně začíná Rok draka). Zatím není jisté, zda půjde o přídavek pro Angry Birds: Seasons nebo samostatnou hru. Titul bude určený pro majitele zařízení s Androidem a iOS, o Windows Phone zatím zmínka nepadla.

Aktualizováno 20. ledna: Hra Angry Birds: Seasons se dnes dočkala aktualizace s názvem Year of the Dragon, která přináší dvacítku nových levelů. Dostupná je pro Android (zdarma) a iOS (0,79 EUR). Přejeme spoustu zábavy při hraní a likvidování čuníků :)

Michal Javůrek

12 komentářů

 1. mino (neregistrovaný)

  som nedohral ani prvy diel…nuda

  • Petr (neregistrovaný)

   To není ostuda, třeba když se podíváš na youtube, zjistíš jak se dá udělat 1 level a třeba pak zvládneš i 2 level.

  • -_- (neregistrovaný)

   Petr: Preco taka reakcia? Mna ta hra tiez moc nebavi, nechapem ani preco je tak oblubena. A ano, viem ako sa to hra.

  • uni (neregistrovaný)

   -_- (neregistrovaný): Protože je snadno přístupná a zároveň se dá hrát hardcore (3* příp Mighty Bird). Mnoho her tuto kombinaci nabídnout neumí. No pak tam jsou další atributy, kvalitní audiovizuální stránka, destrukce, štěbetající ptáci. Já myslím že je mnoho atributů, které právem tuto hru pasují kam pasují. Ale pravda je, že zábavnost prudce stoupne později, tak jako je tomu u podobných her zvykem (tedy po několika (desítkách) levelech, naučení se všech možností her, kdy pak levely patřičně přituhnou a kombinují vše dohromady).

  • uni (neregistrovaný)

   uni: …všech možností her…=všech možných principů ve hře, sorry.

 2. Radiiimek (neregistrovaný)

  Musím přiznat, že do doby než vyšlo Rio tak sem to hrál pořád dokola a projel všechny levely na 3 vajíčka :) ovšem s vydáním Ria mě celá ta euforie kolem AB přestala bavit a teď už je ani nemám nainstalované. Myslím, že už se z toho názvu jen snaží vytřískat co jde.

  • uni (neregistrovaný)

   ABS je výborný princip, dodávání tématických packů je super, přidaná hodnota “zdarma” a zpestřuje to level design. Osobně věřím, že je to případ i tohoto, na novou hru je to opravdu příliš slabé téma, to je pravda.

  • uni (neregistrovaný)

   Tak pravda je jiz znama, rozsireni ABS.

 3. mino (neregistrovaný)

  mna to nechytilo tak ako Cut the rope alebo WMW

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *