TOPlist

Ušetřete 10 990 korun. Předprodej Galaxy S22 Ultra končí už příští týden

900 450 Samsung Galaxy S22 Ultra

Předprodeje nových Samsungů Galaxy S22 jsou v plném proudu. Jenže zatímco základní modely si můžete předobjednávat až do 10. března, předprodej nejlákavějšího Galaxy S22 Ultra končí už příští týden. Zbývá tak posledních několik dní, kdy můžete k nejnadupanější vlajkovce od Samsungu získat sluchátka Buds Pro zdarma a nejvyšší bonus 5 000 Kč. A stejně tak za týden končí také předobjednávky nové generace tabletů Galaxy Tab S8.

Nová řada Galaxy S22 je v rámci předobjednávek zatím extrémně úspěšná a velmi žádaným modelem je právě Galaxy S22 Ultra. Zásadní roli hraje jistě i to, že jde o náhradu za chybějící Galaxy Note. Nový S22 Ultra tak představuje to nejlepší, co je Samsung schopný aktuálně nabídnout. Navíc za nižší cenu než u loňského modelu.

Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra začíná na ceně 31 990 Kč. V rámci předobjednávek ale můžete využít slevu 5 000 Kč, pokud vyměníte stávající zařízení právě za novinku od Samsungu. U Mobil Pohotovosti máte navíc možnost si doplatek po odečtení bonusu rozdělit do 26 měsíčních splátek. Pokud například plánujete upgradovat z Galaxy S20 Ultra, vyjde vás nový Galaxy S22 Ultra jen na 704 Kč měsíčně. A navíc ještě získáte jako dárek bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro. Nabídka ale platí jen do čtvrtka 24. února.

Nový Galaxy Tab S8 s klávesnicí zdarma

Novinkou v portfoliu Samsungu je také trojice nových tabletů Galaxy Tab S8, Tab S8+ a Tab S8 Ultra. I ty si můžete výhodně předobjednat do čtvrtka 24. února, prodeje pak startují o den později. V rámci předprodeje získáte ke Galaxy Tab S8 a Tab S8+ zdarma ochranný kryt s klávesnicí. U Galaxy Tab S8 Ultra na vás čeká dárek v podobě ochranného krytu s klávesnicí a touchpadem. Ceny nového tabletu začínají na 19 490 Kč a předobjednat si ho můžete přímo zde.

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku