Sledujte nás na YouTube

Upravte si obrazovku Start k obrazu svému (homebrew)

Windows Phone Hacker je skupina technologických nadšenců, kteří se rozhodně nebojí šťourat ve svých chytrých telefonech. Jejich nejnovější vychytávkou je možnost upravit si vzhled dlaždic (Live Tiles) na obrazovce Start viz např. obrázek níže. K tomu, aby bylo možné ji využít, je třeba mít odemčený telefon, buď pomocí oficiálních nástrojů pro vývojáře nebo za použití ChevronWP7 Labs.

 -

Než ale samotnou utilitku zveřejní, chtějí se pánové z Windows Phone Hacker ujistit, že o ní mají uživatelé zájem. Pokud se vám tedy možnost pokročilé úpravy vašeho telefonu zamlouvá, zavítejte na jejich webové stránky nebo na Twitter na @wphonehacker a dejte jim vědět.

Zdroj: Windows Phone Hacker

Miroslav Havlíček

7 komentářů

 1. Jirka (neregistrovaný)

  Pokud jste stejne zvedavi jako ja, tak vam usetrim cteni stranek tvurce a sledovani pruvodniho videa. 1) Live Tiles po pouziti aplikace jiz nejsou “Live” a jsou pouze staticke. 2) Pri pouziti obrazku na pozadi a presunuti tiles do jine pozice se obrazek prehodi ( jako puzzle ). Neni znova renderovan na nove rozpolozeni tiles, ale lze jej znova pouzit po presunuti tiles, cimz se docili puvodniho efektu obrazkoveho pozadi.

 2. htcjirka (neregistrovaný)

  Fuj,to jsou ale hnusne a nevkusne ikony na tom druhem obrazku..

 3. GreenArrow (neregistrovaný)

  Hmm,ten rozklad obrázku do live tile se mi vcelku líbí…

 4. VNavrátil (neregistrovaný)

  Ve videu rika ze to napravo udelal za par minut ve photoshopu jen jako demonstraci, ze i tohle pujde:))

 5. mimonaut (neregistrovaný)

  zustanu u “ošklivé” klasiky.. kdepak, defaultní design WP je nedostižný.. Jen mi schází možnost upravit si live tiles u některých programů, kde autoři nepochopili, co je metro..

  • janac_marek (neregistrovaný)

   To je žiaľ fakt, mnoho zatiaľ nie. Ale to je tým, že na tej app pracovali pracovníci z druhého kolena s úplne iným zameraním. Je aj mnoho kvalitných app.

   Ale mne ešte chýba aj možnosť posunu hlavnej obrazovky doľava. Nech mám okrem home screenu ešte jeden screen s Live Tiles, kde si človek môže dať veci ako WiFi switchre, počasie, atď…..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *