Domů » Bleskovky » Upgrade na Windows 10 bude zdarma už jen týden: Microsoft zahájil odpočet

Upgrade na Windows 10 bude zdarma už jen týden: Microsoft zahájil odpočet

Pokud jste se ještě neodhodlali upgradovat starší Windows (7 nebo 8.1) ve svém počítači či tabletu na Windows 10, máte před sebou poslední týden, kdy lze aktualizaci provést bezplatně. Ti, kteří aktualizaci sveřepě odmítají, si za týden oddychnou, neboť se jim přestane zobrazovat výzva k upgradu. Ta v minulých dnech opět změnila svoji podobu – tentokráte na ní běží odpočet upozorňující právě termín ukončení rok trvající nabídky upgradu zdarma.

win10

Kromě toho ikonku tlačítka Windows v oznamovací liště nově překrývá vykřičník ve žlutém trojúhelníku, aby na končící termín aktualizace zdarma ještě více upozornil. Pokud jste stále nerozhodní, můžete si Windows 10 pouze vyzkoušet s tím, že do 30 dní se můžete na pár kliknutí vrátit ke stávajícímu operačnímu systému. Tímto krokem navíc ve svém zařízení provedete aktivaci Windows 10 a budete ji moci v budoucnu kdykoliv znovu uplatnit (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments