Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Z Fold 2 bude kompletně odhalen už příští týden. Víme, kolik bude stát

Samsung Galaxy Z Fold 2 bude kompletně odhalen už příští týden. Víme, kolik bude stát

Na začátku srpna se odehrál tradiční Samsung Unpacked Event, který přinesl ohromnou spoustu novinek – smartphony řady Galaxy Note 20, tablety řady Galaxy Tab S7, hodinky Galaxy Watch 3 a bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live. Tak trochu v pozadí zůstal ohebný smartphone Galaxy Z Fold 2, pro který Samsnug chystá samostatnou premiéru. Korejský gigant nyní zveřejnil oficiální pozvánku.

fold

Ohebný Galaxy Z Fold 2 bude kompletně odhalen už příští týden 1. září, tisková konference nazvaná Unpacked Part 2 bude začínat v 16:00 našeho času. Od Samsungu očekáváme zejména oznámení ceny a dostupnosti, neboť ostatní detaily se již dostaly na internet, ať už oficiální či neoficiální cestou. Telefon bude disponovat dvěma displeji s úhlopříčkami 6,2 a 7,6“, třemi 12Mpx fotoaparáty, čipsetem Qualcomm Snapdragon 865+, 12 GB RAM a 256GB pamětí. Vnitřní displej bude oproti minulé generaci vyztužen ohebným sklem.

Levnější než první generace

Podle serveru WinFuture.de by měl být Galaxy Z Fold 2 levnější než jeho přímý předchůdce, Samsung si údajně řekne „pouze“ o 1 999 EUR (asi 52 500 korun), první generace  přitom začínala na částce o 100 EUR vyšší (v ČR byla zaváděcí cena 53 999 korun). Ústupkem však bude menší vnitřní paměť, Galaxy Z Fold 2 dostane pouze 256GB úložiště a nebude disponovat slotem na paměťovou kartu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Jakub Karásek: „Podle serveru WinFuture.de by měl být Galaxy Z Fold 2 levnější než jeho přímý předchůdce…“ Takže nevíte, kolik bude stát. Ale hlavně že máte titulek jak z Blesku…

  2. Nechcete se přejmenovat na bleskmania.cz ? :D

  3. Měl by stát 1999 euro

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).