Sledujte nás na YouTube

Unikla první fotografie pořízená Nexusem Prime

Přestože nový Nexus nebyl doposud oficiálně představen, tak o jeho vzhledu a hardwarové výbavě už jistou představu máme. Nicméně nad použitou optikou fotoaparátu doposud visel otazník. Dnes ráno se na profilu Google+ jednoho ze zaměstnanců Googleplexu objevily fotografie, které zřejmě pocházely z nového Nexusu. Pokud se pozorně podíváte na přiložený screenshot, lze z EXIF informací vyčíst údaje o výrobci a modelu zařízení. Jistě již nikoho nepřekvapí, že výrobcem je Samsung, daleko zajímavější je název modelu Galaxy Nexus. Z toho lze usoudit, že označení Nexus Prime bylo pouze kódové označení a oficiální název s největší pravděpodobností bude Samsung Galaxy Nexus.

-

Co je však důležitější než samotný název, je kvalita fotografie. Bohužel při uploadu na Google+ dochází ke komprimaci, přesto si můžeme udělat celkem jasný obrázek, jak bude nový Nexus fotit. Snímek je dostatečně ostrý a podání barev se zdá být věrné. Na internetu se objevují spekulace o oficiálním představení nového Nexusu, které se má údajně uskutečnit 19. října v Hong Kongu. Doufejme, že do té doby zbude Google alespoň jedno tajemství, kterým nás bude moci překvapit :-).

-
Google v krátké době fotografii odstranil, zřejmě ji tedy můžeme považovat za důvěryhodnou

Zdroj: Pocket-lint

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

2 komentáře

  1. HonzaStepanovsky (neregistrovaný)

    hezké

  2. mino (neregistrovaný)

    Na mobil slušne, uvidí sa či tromfne SE ARC S.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *