TOPlist

Unikla první fotografie pořízená Nexusem Prime

Přestože nový Nexus nebyl doposud oficiálně představen, tak o jeho vzhledu a hardwarové výbavě už jistou představu máme. Nicméně nad použitou optikou fotoaparátu doposud visel otazník. Dnes ráno se na profilu Google+ jednoho ze zaměstnanců Googleplexu objevily fotografie, které zřejmě pocházely z nového Nexusu. Pokud se pozorně podíváte na přiložený screenshot, lze z EXIF informací vyčíst údaje o výrobci a modelu zařízení. Jistě již nikoho nepřekvapí, že výrobcem je Samsung, daleko zajímavější je název modelu Galaxy Nexus. Z toho lze usoudit, že označení Nexus Prime bylo pouze kódové označení a oficiální název s největší pravděpodobností bude Samsung Galaxy Nexus.

-

Co je však důležitější než samotný název, je kvalita fotografie. Bohužel při uploadu na Google+ dochází ke komprimaci, přesto si můžeme udělat celkem jasný obrázek, jak bude nový Nexus fotit. Snímek je dostatečně ostrý a podání barev se zdá být věrné. Na internetu se objevují spekulace o oficiálním představení nového Nexusu, které se má údajně uskutečnit 19. října v Hong Kongu. Doufejme, že do té doby zbude Google alespoň jedno tajemství, kterým nás bude moci překvapit :-).

-
Google v krátké době fotografii odstranil, zřejmě ji tedy můžeme považovat za důvěryhodnou

Zdroj: Pocket-lint

Autor článku Richard Streit
Richard Streit
Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

Kapitoly článku