Domů » Bleskovky » Ukáže Microsoft Halo Infinite? Společně s Bethesdou chystají vlastní akci na virtuální E3

Ukáže Microsoft Halo Infinite? Společně s Bethesdou chystají vlastní akci na virtuální E3

Od spojení Microsoftu a ZeniMaxu jsme se prozatím dočkali pouze uvedení celého katalogu her amerického holdingu do knihovny Game Pass. Tím nicméně Microsoft rozhodně nehodlá skončit, o čemž se budeme moci přesvědčit na chystané výstavě E3, jež proběhne virtuálně. V rámci ní se odehraje akce s názvem Xbox & Bethesda Games Showcase, kde bychom se mohli dočkat nejednoho nového oznámení.

Xbox SaveTheDate 16x9 FINAL JPG
Už příští měsíc se dočkáme nových her (nejen) na Xbox

Na 90minutové prezentaci bychom dle spekulací mohli vidět nové záběry z Halo Infinite či Psychonauts 2. Hráči rovněž očekávají přísun informací o legendární sérii Fable a především novém dílu Forza Motorsport, který na nové konzoli Xbox Series X citelně chybí. Ze strany Bethesdy by mohlo zaznít něco na konto Starfieldu nebo chystané hry s Indiana Jonesem.

Xbox Series X 8
Xbox Series X by nové hry potřeboval jako sůl

Celá akce se odehraje už 13. června ve 22:oo našeho času. Jestli se spekulace potvrdí, nebo nás gigant z Redmondu něčím překvapí, na to si budeme muset počkat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).