TOPlist

U T-Mobile si v pátek budete moci „chytit“ iPhone 4S

Prodej nového modelu iPhone bude již zítra zahájen u T-Mobile. iPhone 4S s kapacitou 16GB bude dostupný již od 5 499 Kč s DPH, ve verzi 32GB od 6 999 Kč s DPH ve Značkových prodejnách T-Mobile a v eShopu. Model s pamětí 64GB bude dostupný pouze prostřednictvím eShopu od 9 999 Kč s DPH. Přístroj iPhone 4 ve verzi s kapacitou 8GB bude možné pořídit již za 1 499 Kč. Ačkoliv je u zítra státní svátek, Značkové prodejny T-Mobile v nákupních centrech budou pro zájemce o nový iPhone otevřeny po celý den. Bohužel 32GB verzi výrobce ještě nedodal. Prosíme proto o trpělivost ty, kteří si chtěli tento model pořídit. 

iPhone 4S je dosud nejlepším modelem z rodiny přístrojů této značky. Může se pochlubit skvělými vylepšeními, jako je třeba dvoujádrový procesor A5 z dílny Applu, který zaručuje neuvěřitelný výkon a skvělou grafiku. Přístroj získal i úplně nový fotoaparát s pokročilou optikou, jenž umožňuje nahrávání videí v plném HD rozlišení 1080p. Nový iPhone je také vybaven funkcí Siri, což je jakási inteligentní asistentka, díky níž mohou uživatelé provádět úkony jen na základě hlasového příkazu. 

- 

Ačkoliv je 28. říjen v České republice státním svátkem, zájemci o nový iPhone 4S si budou moci tento dlouho očekávaný přístroj pořídit u T-Mobile bez problémů. K mání bude totiž ve všech Značkových prodejnách, které mají otevřeno i v neděli, tedy především v obchodních a nákupních centrech. Seznam prodejen včetně otvírací doby a adresy je k dispozici zde

-

Zákazníkům, kteří si při uzavření nové nebo prodloužení své stávající smlouvy aktivují některý z datových balíčků pro internet v mobilu, bude nový model k dispozici za zvýhodněné ceny, a to již od 5 499 korun s DPH za nový iPhone 4S 16GB. 

Chyťte si svůj iPhone

Navíc přichystal T-Mobile tzv. T-Run – speciální akci k zahájení prodeje. O osmi vybraných městech bude možné v ulicích potkat speciálně označeného běžce, T-Runnera. Ten bude mít u sebe jeden voucher na iPhone 4S 16GB zcela zdarma. K jeho získání stačí jediné, chytit si svého T-Runnera. Ovšem úkol to nebude jednoduchý, neboť běžci v čele s Jakubem Dohnalem patří k nejlepším freerunnerům u nás. 

- - -

Na lapení, stačí samozřejmě pouhý dotyk (a lovce prosíme o lov beze zbraní!), budou mít zájemci o iPhone čas od 9 do 12 hodin v pátek 28. října,. A aby byla jejich šance vyšší, polohu každého T-Runnera bude možné sledoval on-line na mapě na Facebook profilu T-Mobile. Pak už jen stačí počkat na té správné ulici. 

Celkem 10 iPhonů se bude rozdávat v následujících městech: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ostrava a Plzeň.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku