Sledujte nás na YouTube

U T-Mobile si v pátek budete moci „chytit“ iPhone 4S

Prodej nového modelu iPhone bude již zítra zahájen u T-Mobile. iPhone 4S s kapacitou 16GB bude dostupný již od 5 499 Kč s DPH, ve verzi 32GB od 6 999 Kč s DPH ve Značkových prodejnách T-Mobile a v eShopu. Model s pamětí 64GB bude dostupný pouze prostřednictvím eShopu od 9 999 Kč s DPH. Přístroj iPhone 4 ve verzi s kapacitou 8GB bude možné pořídit již za 1 499 Kč. Ačkoliv je u zítra státní svátek, Značkové prodejny T-Mobile v nákupních centrech budou pro zájemce o nový iPhone otevřeny po celý den. Bohužel 32GB verzi výrobce ještě nedodal. Prosíme proto o trpělivost ty, kteří si chtěli tento model pořídit. 

iPhone 4S je dosud nejlepším modelem z rodiny přístrojů této značky. Může se pochlubit skvělými vylepšeními, jako je třeba dvoujádrový procesor A5 z dílny Applu, který zaručuje neuvěřitelný výkon a skvělou grafiku. Přístroj získal i úplně nový fotoaparát s pokročilou optikou, jenž umožňuje nahrávání videí v plném HD rozlišení 1080p. Nový iPhone je také vybaven funkcí Siri, což je jakási inteligentní asistentka, díky níž mohou uživatelé provádět úkony jen na základě hlasového příkazu. 

- 

Ačkoliv je 28. říjen v České republice státním svátkem, zájemci o nový iPhone 4S si budou moci tento dlouho očekávaný přístroj pořídit u T-Mobile bez problémů. K mání bude totiž ve všech Značkových prodejnách, které mají otevřeno i v neděli, tedy především v obchodních a nákupních centrech. Seznam prodejen včetně otvírací doby a adresy je k dispozici zde

-

Zákazníkům, kteří si při uzavření nové nebo prodloužení své stávající smlouvy aktivují některý z datových balíčků pro internet v mobilu, bude nový model k dispozici za zvýhodněné ceny, a to již od 5 499 korun s DPH za nový iPhone 4S 16GB. 

Chyťte si svůj iPhone

Navíc přichystal T-Mobile tzv. T-Run – speciální akci k zahájení prodeje. O osmi vybraných městech bude možné v ulicích potkat speciálně označeného běžce, T-Runnera. Ten bude mít u sebe jeden voucher na iPhone 4S 16GB zcela zdarma. K jeho získání stačí jediné, chytit si svého T-Runnera. Ovšem úkol to nebude jednoduchý, neboť běžci v čele s Jakubem Dohnalem patří k nejlepším freerunnerům u nás. 

- - -

Na lapení, stačí samozřejmě pouhý dotyk (a lovce prosíme o lov beze zbraní!), budou mít zájemci o iPhone čas od 9 do 12 hodin v pátek 28. října,. A aby byla jejich šance vyšší, polohu každého T-Runnera bude možné sledoval on-line na mapě na Facebook profilu T-Mobile. Pak už jen stačí počkat na té správné ulici. 

Celkem 10 iPhonů se bude rozdávat v následujících městech: Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ostrava a Plzeň.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. Bartyx (neregistrovaný)

  20 tisíc? To už trochu přeháněj, ne?

 2. Revin (neregistrovaný)

  To se zase předvedli. Všude jinde dávají iPhone k trochu dražšímu tarifu skoro zadarmo a tady…

 3. asahi (neregistrovaný)

  Kdyz jim to ti lidi za to daji, tak proc to nenapalit.

 4. koulou (neregistrovaný)

  Nikdy, nikdy, nikdy… blázen nejsem za ty love…

 5. Balrog (neregistrovaný)

  lepší ceny než u Vodafone jen škoda,že se musí platit paušál 2 roky :-(

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *