Domů » Bleskovky » Twitter pro Windows 10 dostal svoji univerzální podobu pro PC i smartphony

Twitter pro Windows 10 dostal svoji univerzální podobu pro PC i smartphony

Do Windows Store včera zamířila nová verze aplikace Twitter, kterou ocení zejména majitelé telefonů s Windows 10 Mobile. Aplikace je konečně univerzální, což znamená stejný zážitek při používání jak na PC, tabletu či na telefonu s Windows; navíc je zajištěna podpora pro počítačové prostředí Continuum.

Novinek je ale pochopitelně více, aplikace dostala modernější responzivní vzhled, který si umí v mobilních Windows převzít barvu pozadí systémového prostředí (v počítačových Windows je tlačítko pro výběr). Twitter pro Windows se také podporuje funkci Moments, skupinové konverzace či sdílení videa.

twitter

Nutno podotknout, že stále je spousta prostoru pro vylepšení, například přepínání mezi jednotlivými sekcemi (domovská obrazovka, profil, zprávy, upozornění) by mělo být realizováno swipováním do stran namísto současného klikání na ikonky v horním řádku. Chybí také integrace do aplikace Lidé nebo interaktivní notifikace. Snad se dočkáme v některé z příštích verzí.

Twitter
Twitter
Autor: ‪Twitter Inc.‬
Cena: Kostenlos

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments