Domů » Bleskovky » Tweety z Windows Phone nově se štítkem Microsoftu

Tweety z Windows Phone nově se štítkem Microsoftu

Pokud používáte Twitter, určitě jste si už všimli, že je v detailu každé „zprávičky“ uvedena informace o klientovi, ze kterého byl příspěvek odeslán. Operační systém Windows Phone je nativně s Twitterem provázaný a pokud jste v minulosti tweety posílali přímo z telefonu, bylo u identifikátoru uvedeno „via Windows Live“. To už je minulostí, redmondský gigant u tweetů odeslaných z telefonů s mobilními Windows nově zobrazuje „via Microsoft“. Je to pouze drobnost, ale zároveň také náznat toho, že se Microsoft všechny své služby snaží sjednotit do jednoho celku (příprava na Windows 8 a Windows Phone 8).

 

Tip: Používáte Twitter, pak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neuteče žádná novinka ze světa chytrých zařízení – @smartmania.

Zdroj: WPCentral

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. microsonicster

    Noo to je mi novinka xD

  2. Kazzan (neregistrovaný)

    Skoro bych spíše očekával „via Windows Phone“.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).