Sledujte nás na YouTube

Tweety z Windows Phone nově se štítkem Microsoftu

Pokud používáte Twitter, určitě jste si už všimli, že je v detailu každé „zprávičky“ uvedena informace o klientovi, ze kterého byl příspěvek odeslán. Operační systém Windows Phone je nativně s Twitterem provázaný a pokud jste v minulosti tweety posílali přímo z telefonu, bylo u identifikátoru uvedeno „via Windows Live“. To už je minulostí, redmondský gigant u tweetů odeslaných z telefonů s mobilními Windows nově zobrazuje „via Microsoft“. Je to pouze drobnost, ale zároveň také náznat toho, že se Microsoft všechny své služby snaží sjednotit do jednoho celku (příprava na Windows 8 a Windows Phone 8).

 

Tip: Používáte Twitter, pak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neuteče žádná novinka ze světa chytrých zařízení – @smartmania.

Zdroj: WPCentral

Michal Javůrek

2 komentáře

  1. microsonicster (neregistrovaný)

    Noo to je mi novinka xD

  2. Kazzan (neregistrovaný)

    Skoro bych spíše očekával “via Windows Phone”.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *