Domů » Bleskovky » Tweaks: Nová homebrew utilita pro pokročilé nastavení Windows Phone

Tweaks: Nová homebrew utilita pro pokročilé nastavení Windows Phone

Server Windows Phone Hacker uvolnil zbrusu novou homebrew aplikaci Tweaks, se kterou je možné upravovat celou řadu nastavení ve Windows Phone 7.5 „Mango“. Nástroj je určený pouze pro uživatele, kteří svůj telefon mají odemčený, instalační XAP soubor lze stahovat z tohoto odkazu.

App: WPH Tweaks [Homebrew]

Seznam vybraných úprav aplikace Tweaks

 • vypnutí/zapnutí funkce pro uspávání aplikací
 • vypnutí/zapnutí viditelnosti hodin v horní liště
 • vypnutí/zapnutí 32bit režimu zobrazení
 • nekonečný timeout pro vypnutí displeje
 • povolení přístupu k multimédiálnímu obsahu při připojení k Zune Software
 • „zfalšování“ zlatého Xbox účtu (Gold Membership) s možností zasílání zpráv
 • změna hlasu v telefonu
 • změna OEM Marketplace

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Vyskúšané, super ;)

 2. Nemám tu teď bohužel kabel, takže to nemůžu zkusit… Stačí na to develop unlock nebo je potřeba interop?

 3. mi co máme samsung omnia W máme ještě pořád smůlu :(

  • Nebrecte,vetsina kdyz si Windows Phone kupovala, mlaskala nad tim,ze nevadi ,ze je system uzavreny apod,ze to uz byl Windows Mobile a proto to s nim diky otevrenosti a moznosti istalace mimo dopadlo spatne.A dnes by kazdy odemykal..

  • htcjirka: vážně nevím, kdo Tě platí, nebo o co Ti jde, ale musím uznat, že mi Tvoje výlevy občas lezou na nervy. Chápu, že WP7 není dokonalý a že nemusí vyhovovat všem a taky že má svoje mouchy. Ale proč musíš pořád a v každém komentáři psát, jak je to debilní a omezený systém? Nikdo tě přeci nenutí ho používat, mužeš používat svoje vychvalované meego (ano zkoušel jsem ho, mám n900) a wp přehlížet. Evidentně je to pro Tebe špatný systém. Promiň, ale přijdeš mi jako troll, nebo zarytý hater a v mnohém mi připomínáš iOfce (proti applu nic nemám…) a jejich „iOS je nejlepší, protože je prostě nejlepší a tvoje argumenty mě nezajímají, protože nemáš apple a jsi socka“. Howg a promiňte mi OT

  • CreAtive_34: Chyba lavky kamarade,ja nerikam tohle je nejlepsi apod,jsem otevreny vsem OS,pouzivam vice OS a vyzdvihuji negativa u vsech OS.Takze ty tvoje prostoduchosti o ovcich apod jaksi na mne rozhodne nepasuji,to jsi ustrelil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).