Domů » Články » Tweakovací utilita SKTools nově i pro smartphone telefony

Tweakovací utilita SKTools nově i pro smartphone telefony

-Aplikace SKTools je nutností pro každého tweakera operačního systému Windows Mobile. Až doposud existovala pouze pro Pocket PC, nyní vývojáři představili i smartphone verzi, která je navíc plně kompatibilní s novými Windows Mobile 6 Standard. SKTools neslouží jen k upravování vlastností systému, pomůže vám také s jeho vyčištěním a optimalizací. Součástí je také vlastní editor registrů nebo aplikace pro benchmark systému.

Společně s vypuštěním aplikace pro smartphone telefony se dočkala aktualizace i verze pro Pocket PC. Pokud si myslíte, že neužijete pokročilé funkce SKTools, můžete vyzkoušet odlehčenou Lite verzi, která je šířena jako freeware. Standardní verze SKTools je k dispozici v trial verzi (Smartphone/Pocket PC), plnou verzi je možno zakoupit na této stránce.

- -

Klíčové vlastnosti programu
– čištění operačního systému (dočasné soubory, duplicitní položky, prázdné složky…)
– integrovaná utilita pro odinstalování aplikací
– program pro uvolnění operační paměti RAM
– editor registrů
– správce PIM (vyhledávání duplicitních kontaktů, práce s daty, mazání položek)
– oprava notifikací
– správa paměťové karty
– správce databází (mazání, export, zálohování)
– správce prostředků
– správce složky Startup (Po spuštění)
– velké množství systémových tweaků

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. p.a.Ť.o (neregistrovaný)

  spíše bych řekl, že něco nového je:
  SKTools Standard Best maintenance toolkit for Smartphones – new version 3.1.5 (Thursday, 19-Apr-2007 21:32:11 MSD) WM5 Smartphones, WM6 Standard compatible. více zde: [odkaz]

 2. nowizz (neregistrovaný)

  nefaka mi na mpx220.sice se nainstaluje ale uz to nespustim…kdyz o chci spustit, tak to chvili hrabe a pak nic

 3. pavel__k (neregistrovaný)

  Kéž by někdo udělal CZ verzi tak jako HDTWEAK by Jiří Hrma

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *