Třetí generaci AirPodů čeká redesign, podívejte se na uniklé fotografie

Apple AirPods Pro

Bezdrátová sluchátka od Applu napomohla nejen k dynamickému vývoji v této oblasti, ale také určila, jak mají taková sluchátka vypadat. Po výrazné změně v případě AirPods Pro to vypadá, že i standardní model se dočká podobné změny.

Apple AirPods 3 se podle uniklých snímků inspirovaly právě u Pro verze sluchátek, přitom si ale zachovaly i něco málo ze svých charakteristických proporcí. Na první pohled se AirPods 3 od Pro varianty neliší. „Trojky“ převzaly od Pro modelu kratší nožičku i tvar, včetně takřka identického pouzdra. Zásadním odlišením je samotný styl sluchátek – zatímco AirPods Pro mají špuntovou konstrukci, AirPods 3 si ponechají tu peckovou.

 

Apple AirPods 3 1
Na první pohled mnoho odlišností oproti modelu Pro nenajdete

Pokud vám tedy tvar AirPodů nevyhovuje, příliš vám s tím Apple nepomůže. Spekuluje se nicméně o malém silikonovém nástavci, který napomůže lepšímu držení v uchu. Na uniklých snímcích ale vidět není.

Nenechte se zmást podobou na první pohled. AirPods 3 s nejvyšší pravděpodobností nebudou disponovat stejnými funkcemi jako nejvybavenější model sluchátek od Applu. Zapomenout můžete na aktivní potlačení hluku či prostorový zvuk, které i nadále zůstanou výsadou Pro modelu.

Apple AirPods 3 5
Srovnání generací AirPodů

Spekulace se týká také ceny, která by se měla pohybovat okolo 150 dolarů (cca 3 300 korun). Není prozatím jasné, zda pouzdro podporující bezdrátové nabíjení bude standardem, ale dá se tak předpokládat.

Nepřehlédněte – Apple chystá odlehčené AirPods Pro. Budou levnější, ale přijdou o důležitou funkci

Podle všeho jsou Apple AirPods 3 již připraveny na představení, které se očekává k 23. březnu, kdy by měl Apple svolat tiskovou konferenci. Známý analytik Ming-Chi Kuo nicméně přišel s tvrzením, že Apple nedostane nová sluchátka na trh dříve než ve třetím kvartále letošního roku.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku