Domů » Bleskovky » Totemo: Logická hra od českých autorů pro Windows Phone

Totemo: Logická hra od českých autorů pro Windows Phone

Totemo je originální logická puzzle hra od českého vývojářského studia Hexage, která slavila úspěch na Androidu a iOS. Nyní je k dispozici také na Marketplace, plná verze stojí 42 Kč, nicméně vyzkoušet si můžete i trial verzi. Ve „Story“ režimu na vás čeká 100 levelů, ve kterých musíte správně označovat herní symboly v horizontálním či vertikálním směru tak, aby postupně na ploše žádné nezůstaly. S přibývajícími úrovněmi se zvyšuje obtížnost a počet symbolů, které je nutné na jeden tah odstranit, takže je třeba každý krok dostatečně promyslet.

Totemo for Mac Gameplay (HD) - OneClickMac

Hra dále nabízí režim „Survival“, ve kterém hrajete na čas a výsledné skóre se započítává do online žebříčků a vy můžete soupeřit s ostatními hráči. Totemo mimochodem není jedinou hrou od Hexaage, která je na Marketplace dostupná, doplňuje ji ještě dvojice neméně kvalitních titulů Buka a Evac, u kterých si před zakoupením rovněž můžete stáhnout trial verzi.

-
Buka a Evac jsou hry s pestrou grafikou a velmi dobrou hratelností

Pokud máte tip na další zajímavé hry od českých nebo slovenských autorů, pošlete nám e-mail na adresu redakce(zavinac)smartmania(tecka)cz.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).