Total Defense 3D pro Android a iOS: Dokážete ubránit svou základnu? (freeware)

Tower defense je typ hry, která již byla adaptována tolika způsoby, že je pravděpodobně nikdo nedokáže spočítat. Úkolem je zabránit invazi nepřátel do vaší pevnosti (či čehokoliv jiného), což činíte pokládáním automatických střílen podél cesty k ní. Jedním z nejnovějších takových počinů je i Total Defense 3D, který vsází na osvědčenou válečnou tématiku.

K dispozici je jak pro iOS, a to včetně HD verze pro iPad, tak i pro Android. Aby měl titul čím zaujmout mezi ostatními podobnými hrami, vsází na propracovanou 3D grafiku a obstojný soundtrack. K dispozici je dvanáct druhů jednotek, které jsou následně upgradovatelné. Vše pořizujete za peníze, které získáváte za úspěšnou likvidací protivníků. Naopak pokud se k vám do pevnosti dostane více než deset nepřátel, jste v koncích a úroveň si budete muset zopakovat.

 

 

Jednoduše nic nového pod sluncem, na tomto principu funguje naprostá většina tower defense her a nutno dodat, že se jedná o osvědčený koncept, který zabavil hromady lidí. Po vyzkoušení nutno dodat, že prostředí ve třetí dimenzi, ačkoliv je pěkně zpracované, tak na přehlednosti nepřidává. Přesto je však Total Defense 3D zajímavým počinem, který přinejmenším stojí za vyzkoušení, čemuž napomáhá fakt, že hra je k dispozici zdarma.

- -

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku