Domů » Bleskovky » Total Defense 3D pro Android a iOS: Dokážete ubránit svou základnu? (freeware)

Total Defense 3D pro Android a iOS: Dokážete ubránit svou základnu? (freeware)

Tower defense je typ hry, která již byla adaptována tolika způsoby, že je pravděpodobně nikdo nedokáže spočítat. Úkolem je zabránit invazi nepřátel do vaší pevnosti (či čehokoliv jiného), což činíte pokládáním automatických střílen podél cesty k ní. Jedním z nejnovějších takových počinů je i Total Defense 3D, který vsází na osvědčenou válečnou tématiku.

K dispozici je jak pro iOS, a to včetně HD verze pro iPad, tak i pro Android. Aby měl titul čím zaujmout mezi ostatními podobnými hrami, vsází na propracovanou 3D grafiku a obstojný soundtrack. K dispozici je dvanáct druhů jednotek, které jsou následně upgradovatelné. Vše pořizujete za peníze, které získáváte za úspěšnou likvidací protivníků. Naopak pokud se k vám do pevnosti dostane více než deset nepřátel, jste v koncích a úroveň si budete muset zopakovat.


 

 

Jednoduše nic nového pod sluncem, na tomto principu funguje naprostá většina tower defense her a nutno dodat, že se jedná o osvědčený koncept, který zabavil hromady lidí. Po vyzkoušení nutno dodat, že prostředí ve třetí dimenzi, ačkoliv je pěkně zpracované, tak na přehlednosti nepřidává. Přesto je však Total Defense 3D zajímavým počinem, který přinejmenším stojí za vyzkoušení, čemuž napomáhá fakt, že hra je k dispozici zdarma.

- -

Zdroj


Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
janac_marek
Uživatel
janac_marek

Ešte asi nejakú dobu sa budeme potýkať s tým, že na WP tie aplikácie prídu až na treťom mieste. Snáď aspoň tých 10% trhu získajú čo najskôr.

Wayne
Uživatel
Wayne

přijde mi to celkem náročné ,když se mi to na iconia a500 seká :))

Kujulu
Uživatel
Kujulu

Me to na HTC one x Bezi normalne, ale po chvilce se to zacne sekat az se to zasekne uplne a musim to vypnout. Dalsi hra co neni optimalizovana pro tegru 3. Skoda protoze me docela bavila

niky79
Uživatel
niky79

Nejlepsi TD je stejne Tower Maddness

Bohuzel, jenom pro jablečnáky :P

[odkaz]

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

TD mám hrozně rád, takže díky za tip, jdu Tower Maddness vyzkoušet :)