Domů » Články » Tony Hawk\’s Pro Skater 2 se objeví i pro PocketPC

Tony Hawk\’s Pro Skater 2 se objeví i pro PocketPC

Tony Hawk's Pro Skater 2Pokud jste se někdy na svých obrazovkách setkali s chlapíkem, co si to šinul ulicí na dřevěném prkýnku, pak se téměř jistě jednalo o legendární hru Tony Hawk’s Pro Skater. Všechny fanoušky této hry jistě potěším informací, že se pro naše miláčky chystá konverze této hry. Uživatelé symbianové Nokie N-Gage si skejtování už nějaký ten pátek užívají, ale my už nyní také nemusíme smutnit.

Konverzi hry si vzal na starost vývojářský team Aspyr Media, datum uvedení hry a ani další informace zatím nebyly zveřejněny. Osobně jsem na tento titul velmi zvědavý a pokud se Aspyru podaří dotáhnout vývoj do konce, budeme tu mít velmi zajímavý herní titul.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).