Domů » Bleskovky » Tohle byste nevymysleli: Nomad vyrábí pouzdro pro nabíječku MagSafe

Tohle byste nevymysleli: Nomad vyrábí pouzdro pro nabíječku MagSafe

Při koupi nového chytrého telefonu většinou zcela automaticky nakupujeme také ochranné pouzdro. Náhodný pád je jedním z nejčastějších způsobů, jak telefon poškodit či zničit, takže se jedná o vcelku pragmatickou volbu. Pakliže vám věci často padají z rukou, jistě máte ochranný obal nejen na svém telefonu, ale také na řadě dalších věcí.

nomad case 2
Nomad prodává ochranné kožené pouzdro pro nabíječku MagSafe

Kalifornská značka Nomad je především u majitelů zařízení od Applu dobře známá. Jejich produkty platí za velmi kvalitní, ať už se jedná o nabíječky, řemínky k Apple Watch či kožená pouzdra. Právě nové kožené pouzdro této značky vzbudilo značnou kontroverzi. Nejedná se totiž o běžný kryt pro iPhone či iPad, ale o pouzdro pro bezdrátovou nabíječku MagSafe.

nomad case 1
Zbytečný kus příslušenství, nebo promyšlený tah?

Značce Nomad se rozhodně nedá upřít originalita – ochranné pouzdro pro bezdrátovou nabíječku rozhodně nepatří mezi tradiční příslušenství. Je záhadou, proč výrobci příslušenství ještě nepřišli s celou řadou ochranných pouzder pro nabíječky. Pokud vám nepřijde kožené pouzdro pro nabíječku jako hloupost, můžete si je pořídit z oficiálních stránek za sympatickou cenu 25 dolarů (cca 550 korun) v černé nebo hnědé barevné variantě.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. Já to chci

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).