Domů » Bleskovky » Toaster s logem hry Destiny oživí snídani a přispěje na dobrou věc

Toaster s logem hry Destiny oživí snídani a přispěje na dobrou věc

Svět herního zboží a doplňků, to nejsou jen trička a kšiltovky s logem hry, ale občas také netradiční zařízení. Videoherní vývojáři Bungie, kteří se proslavili především jako tvůrci světoznámé série Halo, na svém charitativním streamu oznámili, že zadají výrobu toasterů s logem jejich poslední hry Destiny. A jak slíbili, tak se také stalo.

destiny toaster
Toustovač Destiny

Charitativní stream vybíral peníze na dětskou nemocnici St. Jude, během kterého se vybralo neuvěřitelných 800 000 dolarů (cca 16,7 milionu korun). Jako odměnu se vývojáři rozhodli začít vyrábět právě toaster s logem Destiny, přičemž 10 procent z prodeje poputuje právě nemocnici St. Jude.

destiny toaster 1
S toustovačem si můžete vychutnávat toasty s logem hry a zároveň přispějete na dobrou věc

Obyčejný toaster by nebyl až tak zajímavý, kdyby při každém opékání chleba nevypaloval do středu každého toastu logo hry Destiny. Fanoušci tak mohou spojit příjemnou snídani se svou oblíbenou hrou a s užitečným příspěvkem pro dětskou nemocnici. Destiny toaster půjde do prodeje na Vánoce 2021 za cenu 85 dolarů (cca 1 800 korun).

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).