Domů » Články » Tisková zpráva: Společnost PalmPC spustila nový elektronický obchod

Tisková zpráva: Společnost PalmPC spustila nový elektronický obchod

-Dne 23. února spustila společnost PalmPC nový elektronický obchod zaměřující se na prodej mobilních zařízení a příslušenství. Jeden z předních poskytovatelů mobilních řešení se tak rozhodl ještě více zjednodušit cestu do světa mobilit.

„Příprava nového e-shopu probíhala již delší dobu. Naším cílem přitom bylo maximálně vyhovět potřebám a požadavkům zákazníků, abychom jim co nejvíce přiblížili svět mobilních technologií,“ říká Tomáš Brož, ředitel společnosti PalmPC. Nový elektronický obchod se může pochlubit příjemným vzhledem a mnoha propracovanými funkcemi.

K funkcím nového e-shopu Tomáš Brož dodává: „Svým zákazníkům chceme poskytnout snadnou orientaci ve světě mobilních zařízení, a proto jsme pro náš nový elektronický obchod vyvinuli propracované parametrické vyhledávání. To jim umožňí přehlednou a velice srozumitelnou formou nalézt produkt přesně odpovídající jejich nárokům.“
Nový web by přitom neměl sloužit pouze jako prodejní místo, ale klade si za cíl stát se informačně hodnotným zdrojem z oblasti mobilit. Brož k tomu říká: „Rozhodli jsme se, že náš web by neměl být zaměřen čistě na prodejní stránku. Rádi bychom našim návštěvníkům přinášeli také aktuální informace a zajímavosti ze světa mobilit.“

Spuštění nového internetového obchodu je v prvních dvou týdnech doprovázeno speciální akcí . Zákazníci se tak mohou těšit na dárky, které obdrží zdarma ke svým nákupům.

O společnosti PalmPC
Společnost PalmPC byla založena roku 1999 a specializuje se na prodej a podporu mobilních zařízení. Od doby svého vzniku získala již více než 10.000 spokojených zákazníků. Prostřednictvím elektronického obchodu na adrese http://www.palmpc.cz/ jim nabízí nejen širokou paletu mobilních zařízení a příslušenství, ale také velký výběr software.

Anonymous

Diskuze k článku

  1. Mno – ze maji pres 10.000 zakazniku bych jim veril – to, ze jsou vsichni zakaznici spokojeni uz bych bral hooodne s rezervou. (ale jak rikam – pres to vsechno u nich taky nadale nakupuju )
    Kazdopadne ten novej design se jim hoodne povedl. Je to opravdu lepsi, hezci, prehlednejsi – davam 10 z 10 bodu

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).