The Real Bluejack v nové verzi (SP/PPC)

The Real BluejackNedávno jsme informovali o nové aplikaci The Real Bluejack, se kterou je možné provádět všemožné psí kusy pomocí technologie Bluetooth (popis funkcí naleznete zde). Autor programu nyní uvolnil novou verzi 0.9.8.8, která je určena pro Smartphone telefony s Windows Mobile 5.0 a PocketPC zařízení s Windows Mobile 2003/SE, 5.0.

Pokud budete s programem spokojeni, můžete využít speciální lednové nabídky, a zakoupit si The Real Bluejack za 6USD. Další informace naleznete na oficiální stránce produktu.

Download demoverze pro PocketPC / Smartphone (na stránkách výrobce je momentálně umístěný poškozený zip archiv, verzi pro SP proto do Download sekce přidám, jakmile bude k dispozici opravený soubor). Ke spuštění je vyžadováno nainstalované rozhraní .NET CF 2.0.

- -

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. dck (neregistrovaný)

    zkousel jsem a z nejakeho zahadneho duvodu mi pres tento program nejdou odesilat zpravy, abych mohl spokojene otravovat okoli. Kdyz vyberu zarizeni v dosahu, vyberu send msg, neco napisu a stisknu send, tak se nic nestane. Kde je zakopany pes?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *