Domů » Články » The Real Bluejack v nové verzi (SP/PPC)

The Real Bluejack v nové verzi (SP/PPC)

The Real BluejackNedávno jsme informovali o nové aplikaci The Real Bluejack, se kterou je možné provádět všemožné psí kusy pomocí technologie Bluetooth (popis funkcí naleznete zde). Autor programu nyní uvolnil novou verzi 0.9.8.8, která je určena pro Smartphone telefony s Windows Mobile 5.0 a PocketPC zařízení s Windows Mobile 2003/SE, 5.0.

Pokud budete s programem spokojeni, můžete využít speciální lednové nabídky, a zakoupit si The Real Bluejack za 6USD. Další informace naleznete na oficiální stránce produktu.

Download demoverze pro PocketPC / Smartphone (na stránkách výrobce je momentálně umístěný poškozený zip archiv, verzi pro SP proto do Download sekce přidám, jakmile bude k dispozici opravený soubor). Ke spuštění je vyžadováno nainstalované rozhraní .NET CF 2.0.

- -

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. zkousel jsem a z nejakeho zahadneho duvodu mi pres tento program nejdou odesilat zpravy, abych mohl spokojene otravovat okoli. Kdyz vyberu zarizeni v dosahu, vyberu send msg, neco napisu a stisknu send, tak se nic nestane. Kde je zakopany pes?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).