Cena:

The Last of Us Part II v akci: máme pro vás pořádnou porci nových záběrů

last of us part ii screenshot

Už za několik týdnů se do rukou dychtivých hráčů dostane jedna z nejočekávanějších her letošního roku – The Last of Us Part II od proslulého studia Naughty Dog. Společnost Sony se pochopitelně snaží fanoušky pořádně navnadit hutnou marketingovou kampaní, v jejímž rámci například vychází série vývojářských deníčků s názvem Inside. Nyní však nastal čas na další pořádnou, ničím nerušenou ukázku hratelnosti. K jejímu zveřejnění došlo v nepravidelné relaci State of Play.

The Last of Us Part II - State of Play | PS4

Přibližně 23minutovou stopáž plnou zajímavých informací uzavírá 8 minut dosud neviděných záběrů přímo z hraní. Očekávaný akční titul vychází už 19. června exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Po internetu už se nějakou chvíli v hojném počtu potulují spoilery, na něž si dejte pozor hlavně v případě, nechcete-li si nechat předčasně vyzradit některé zásadní příběhové momenty.

The Last of Us Part II - Inside the Gameplay | PS4
Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.