Sledujte nás na YouTube

Termín uvedení Apple Watch na trh konečně potvrzen: Dočkáme se v dubnu

O datu vstupu chytrých hodinek Apple Watch na trh se od jejich představení spekulovalo prakticky neustále. Tomu je ale konec, jelikož oficiální termín uvedení nyní potvrdil samotný CEO Applu Tim Cook. První majitelé si tak budou své Apple Watch moci vyzvednout v průběhu dubna letošního roku.

 

Je to o něco později, než bylo původně očekáváno a spekuluje se o tom, že ono menší zpoždění bylo způsobeno snahou Applu vylepšit nepříliš oslnivou výdrž baterie, která by dle původních zpráv měla činit pouze čtyři hodiny aktivního používání. Nakolik se jedná o pravdivé dohady ovšem posoudíme až tehdy, kdy se první kusy dostanou mezi odbornou veřejnost.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *