Domů » Bleskovky » Termín uvedení Apple Watch na trh konečně potvrzen: Dočkáme se v dubnu

Termín uvedení Apple Watch na trh konečně potvrzen: Dočkáme se v dubnu

O datu vstupu chytrých hodinek Apple Watch na trh se od jejich představení spekulovalo prakticky neustále. Tomu je ale konec, jelikož oficiální termín uvedení nyní potvrdil samotný CEO Applu Tim Cook. První majitelé si tak budou své Apple Watch moci vyzvednout v průběhu dubna letošního roku.

 

Je to o něco později, než bylo původně očekáváno a spekuluje se o tom, že ono menší zpoždění bylo způsobeno snahou Applu vylepšit nepříliš oslnivou výdrž baterie, která by dle původních zpráv měla činit pouze čtyři hodiny aktivního používání. Nakolik se jedná o pravdivé dohady ovšem posoudíme až tehdy, kdy se první kusy dostanou mezi odbornou veřejnost.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).