Televizní seriál Halo o sobě dává vědět novým trailerem. Nechybí ikonická hudba ani Master Chief

halo infinite 1

Videoherní značka Halo patří mezi celosvětově nejoblíbenější. Dobrodružství vylepšeného vojáka Johna-117, známého jako Master Chief, si získala srdce hráčů a nesmazatelně se zapsala do herní historie. Univerzum světa Halo nejsou jenom hry, ale také celá řada knih, komiksů či několik filmů.

Halo The Series (2022) | Official Trailer | Paramount+

Další rozšíření univerza Halo bude mít seriálovou podobu. Streamovací služba Paramount+ (která pod značkou SkyShowtime pravděpodobně letos zamíří také do Česka) láká fanoušky prvním trailerem, kterému nechybí jak ikonický hrdina (a jeho neméně ikonická společnice Cortana), tak ani celá řada nepřátel z řad Covenantů. Usuzovat cokoli z prvního traileru je trochu předčasné, nicméně nutno podotknout, že seriál nevypadá vůbec špatně.destiny 2 jpgNepřehlédněte

Sony vrací úder, za téměř 4 miliardy kupuje původní vývojáře série Halo a hitu Destiny

Otázkou zůstává, zda bude seriál Halo přístupný i pro laické diváky, nebo bude cílit primárně na znalce série. Odpovědi se dočkáme už 24. března, kdy by měl seriál oficiálně spatřit světlo světa.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku