Teleporter: Nová logická hra pro Android od českého autora

Ve hře Teleporter hrajete zeleného ufona, který se umí plazit, trochu skákat a hlavně se umí teleportovat. Na místa, na která dohlédne, může umístit dva teleporty. Pokud do jednoho z nich vstoupí, druhým vypadne. Pokud jste hráli PC hru Portal, bude vám princip pohybu hned jasný. Teleporter je logická hra, ve které využíváte fyziku a ufonovu schopnost teleportace. Nezáleží ani tak na rychlosti či postřehu, ani na obratnosti vašich prstů, důležité je hlavně vše správně promyslet a naplánovat.

 

Příběh této hry je o kosmické nehodě, při které se malí ufounci rozsypali po celé zeměkouli, nadšení vědci je pozavírali do laboratoří, kde je zkoumají. Vy (v roli staršího šikovnějšího ufona) přiletíte záchranou lodí do laboratoře, kde musíte vymyslet, jak se dostat ke všem ufounkům a jak je dostat zpět do lodi.

 

Hra nabízí v současné době 50 levelů (laboratoří), 30 z nich je k dispozici v bezplatné verzi. Ze začátku jsou levely jednoduché a učí vás všem fintám, které jdou s teleporty provádět.  V dalších úrovních pak přibudou další překážky i pomůcky (dveře, výtahy, plošinky, trampolína a mnoho dalšího). Levely v druhé půlce hry jsou pak již velmi složité a musíte při jejich plnění využít kombinace všeho, co jste se v počátečních levelech naučili.

-

Autor článku
janlas
image/svg+xml
+

Kapitoly článku