Teď se vyplatí upgradovat. Ceny iPhonů 13 a Apple Watch spadly o tisíce

1800 900 iPhone 13 Pro

Upgradovat na nový iPhone nebo vyměnit staré Apple Watch za nové se teď vyplatí. Téměř všechny modely iPhonů, včetně nejnovějších iPhonů 13, jsou totiž v pořádných slevách. Stejně tak jsou výrazně zlevněné i prakticky všechny modely Apple Watch.

Všechny iPhony jsou se 3letou zárukou

Přejít ze starého iPhonu na nový se vyplatí hned v několika ohledech. Nejenom, že díky aktuálním slevám ušetříte, ale pokud navíc při koupi nového iPhonu zároveň prodáte své současné zařízení (telefon, tablet nebo chytré hodinky), získáte 5% bonus k výkupní ceně. Vyplatí se tak využít speciální službu Koupíš, Prodáš, Splácíš, kdy vás iPhone 13 může vyjít jen na 661 Kč. U Mobil Pohotovosti k telefonu zároveň získáte prodlouženou záruku na 3 roky, a to zcela zdarma.

Apple Watch 7 green

Upgrade ze starých hodinek na nové Apple Watch

Také při koupi Apple Watch můžete u Mobil Pohotovosti snadno vyměnit staré hodinky za nové. Cena nových Apple Watch se vám pak poníží o výkupní cenu starých smartwatch. A pokud si necháte doplatek rozdělit do splátek díky službě Koupíš, Prodáš, Splácíš, vyjdou vás Apple Watch SE třeba jen na 195 Kč měsíčně.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku