Tango aktualizace pro WP je hotova, do zařízení se dostane až v červnu

Microsoft již dokončil práci na aktualizaci systému Windows Phone s označením Tango, ale v brzké době se jí ve svých zařízeních nedočkáme. Oficiální vydání je plánováno až na začátek června letošního roku.

Tip na článek: Velký přehled novinek ve Windows Phone 7.5 „Tango“

Důvodem pro odložení vydání jsou mobilní operátoři, kteří potřebují více času pro testování. Microsoft se chce také vyhnout problému, že by někteří uživatelé měli novou verzi v telefonu a ostatní na ní museli několik měsíců čekat. Vše by tedy mělo proběhnout jako u aktualizace zvané Mango, která se během několika dnů dostala na většinu zařízení.

Aktualizace Tango přinese především podporu pro levnější zařízení. Systém bude optimalizován pro běh na zařízeních s 256 MB a pro současné uživatele přinese minimum změn (upraveny budou například možnosti MMS zpráv). Finální verze ponese číslo sestavení 8773.

Tip: Pokud vlastníte Nokii Lumia 710, můžete si neoficiální cestou Tango ROM nahrát. Další informace najdete zde.

Zdroj

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku