Domů » Bleskovky » Takto má vypadat OnePlus 7. Výřez v displeji vymění za vysouvací selfie kamerku

Takto má vypadat OnePlus 7. Výřez v displeji vymění za vysouvací selfie kamerku

Někdy před začátkem prázdnin bude představen smartphone OnePlus 7, který se opět pokusí nabídnout hodně muziky za relativně málo peněz. Vzhled telefonu před nedávnem odhalil @OnLeaks, nyní se nové rendery a video telefonu objevily na serveru GizmoChina.

oneplus 7 1 1

OnePlus 7: velký displej a vysouvací selfie kamerka

OnePlus bude opět zvětšovat displej a zmenšovat prostor okolo něj, celkové rozměry telefonu se tak měnit příliš nemají. Zobrazovač prý bude mít úhlopříčku 6,5 palců a nebude narušen žádným výřezem či otvorem, selfie kamerka bude ukrytá ve vysouvacím mechanismu. Na voděodolnost tak jistojistě můžeme opět zapomenout.


Záda OnePlus 7 budou skleněná, ovšem ani letos výrobce nesáhne k implementaci bezdrátového dobíjení. Místo toho bude propagovat rychlé kabelové nabíjení Warp Charge, které má dobíjet 4 000mAh akumulátor. Na zádech telefonu najdeme trojitý fotoaparát, údajně v konfiguraci 48 + 20 + 16 Mpx, vysouvací selfie kamerka má mít rozlišení 16 Mpx. OnePlus 7 bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 855 s 12 GB RAM.

Operačním systémem se stane Oxygen OS 9 postavený na Androidu 9.0 Pie. Telefon dorazí v několika atraktivních barvách, nabízen má být za cenu 569 dolarů (asi 13 tisíc korun bez DPH).


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
d3adbeat
Uživatel
d3adbeat

Pokud takhle bude doopravdy vypadat, bude to za mě designově asi nejvydařenejší telefon současnosti, krásně čistej a jednotnej vzhled (až na tu vysouvací kamerku, kterou stejně nikdy nepoužiju).
Huawei by se mohl inspirovat, jak udělat barevnej přechod vkusně, aby se člověk nestyděl telefon vytáhnout jinde než mezi dětma nebo na oslavě čínskýho novýho roku.
Pokud bude mít ultrasonickou čtečku otisku, sám asi po tý zeleno-zlato-černý variantě sáhnu.

vml
Anonym
vml

Vypadá to náramně. Čekám s čím se OnePlus předvede už od od minulého roku, kdy jsem si ve stávajícím telefonu vyměnil baterku, že to spolu ještě nějakou dobu zvládneme. Ale už pošilhávám po novém. Udělám si radost :-) Koupím ho včetně sluchátek a zase se svezu na vlně hi-endu.

Cleric
Uživatel
Cleric

Tak hoši, chci ultrasonickou čtečku a kupuji. Ta optická je vážně tragická :D

xzeit
Uživatel
xzeit

Proč je optická tragická?

uni
Uživatel
uni

Bezpečnost.

xzeit
Uživatel
xzeit

Proč bezpečnost?

Tomáš
Anonym
Tomáš

Optická je pomalá, nespolehlivá a z hlediska bezpečnosti špatná.

xzeit
Uživatel
xzeit

Pomalá-ne. Nespolehlivá-ne(záleží jak bereš spolehlivost). Bezpečnost- údajně nižší než u ultrasonické, ale o kolik? je to měřitelné?

Cleric
Uživatel
Cleric

@Uni ty si svoje rozumy strč zas někam, nikdo o ně nestojí.

@xzeit bezpečná je rovnocenně s klasickou čtečkou, tam problém nevidím. Jen úspěšnost odemčení je daleko horší. Prsty jsem několikrát přemapoval a někdy zabere na první pokus někdy třeba až druhý či třetí. Hlavně venku.

uni
Uživatel
uni

xzeit: Fakt řešíme obrázek vs 3D povrch? Já myslel, že ráno bylo dno zmatenosti v oblasti, ale přeci jen jsi našel nové dno…

d3adbeat
Uživatel
d3adbeat

OMG, xzeite, proč tohle musíš dělat? O tom, že je ultrasonická bezpečnější, může polemizovat jedině úplnej zaslepenec. Je taky spolehlivější a pohodlnější, protože umožňuje odemčení mokrýma nebo mastnýma prstama. A ano, jako třešinka na dortu je i nepatrně rychlejší.
Ale kdepak ty. „Moje je nejlepší!“ Jako malý dítě, fakt.