Domů » Bleskovky » Takto budou vypadat Apple Watch Series 7. Těšte se na rovné boky a spoustu barev

Takto budou vypadat Apple Watch Series 7. Těšte se na rovné boky a spoustu barev

Apple pravděpodobně ještě letos představí novou generaci Apple Watch. Spekuluje se, že se gigant z Cupertina vůbec poprvé v historii svých hodinek sáhne k radikálnější změně designu, přičemž obvykle přesný informátor Jon Prosser odhalil, jak budou vypadat.

Apple Watch Series 7 - EXCLUSIVE FIRST LOOK! Redesign! Flat sides, colors, and more!

Apple Watch Series 7: rovné boky a spousta barev

Apple změnil design svých hodinek poprvé mezi generacemi 3 a 4, ovšem jednalo se pouze o zvětšení displeje na úkor rámečků, zatímco proporce zůstaly takřka stejné. Chystaný redesign má být podle zveřejněných renderů výraznější, po vzoru ostatních zařízení má Apple v plánu dát hodinkám rovné boky namísto zaoblených. Lehce zaoblené má zůstat pouze sklíčko displeje a záda.

Pravá strana má nadále obsahovat tlačítko a otočnou korunku, na levé najdeme dvojici vodorovných pruhů, které pravděpodobně budou schovávat reproduktor a možná i antény pro bezdrátové sítě.

Hodinky Apple Watch Series 7 mají podle aktuálního trendu jablečných zařízení přijít v mnoha barevných variantách. Zatím je potvrzena zelená, ale dá se předpokládat barevný soulad s ostatními produkty Apple.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. A je po překvapení, tý podobě věřím, Prosser má velmi přesné informace.

  2. Tak tohle si nenechám ujít, Applu se dizajn opravdu povedl.

  3. Moc pekny design. Navazuje to na ten flat se kterym prisel iphone a ipad

  4. Ale pořád to vypadá jak pouťovky, co se dají vystřílet někde na střelnici. Ale iFans budou nadšení i z kosočtvercovýho tvaru…

  5. Ak furt vydrzia na baterke 3/4 dna a po pouzivani v praci ich musim nabit, aby mi vydrzali 3h vyjazd poobede na bajku s gps ako doteraz, nech su aj zo zlata aj s vodotriskom, aj tak nech si strcia za klobuk. Deto celodenna tura cez vikend, kde mreli v 2/3 cesty, absolutne nepouzitelne na sporty ak sa nerata 30min vyklus po praci niekde na hradzi, co este dali s odretymi usami.

    Absolutne nikto nechce prist z prace, vyse hodinu cakat, kym sa mu hodinky nabiju, aby sa mohol ist previezt na viac ako hodinu a nezdochli mu a rovnako ich odmietam nabijat v praci hodinu pred odchodom ako nejaky saso.. Vydrz ich uplne nici a zabija, ak sa bavime o sportovani.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).