TOPlist

Takto budou vypadat Apple Watch Series 7. Těšte se na rovné boky a spoustu barev

Apple Watch Series 7 4

Apple pravděpodobně ještě letos představí novou generaci Apple Watch. Spekuluje se, že se gigant z Cupertina vůbec poprvé v historii svých hodinek sáhne k radikálnější změně designu, přičemž obvykle přesný informátor Jon Prosser odhalil, jak budou vypadat.

Apple Watch Series 7: rovné boky a spousta barev

Apple změnil design svých hodinek poprvé mezi generacemi 3 a 4, ovšem jednalo se pouze o zvětšení displeje na úkor rámečků, zatímco proporce zůstaly takřka stejné. Chystaný redesign má být podle zveřejněných renderů výraznější, po vzoru ostatních zařízení má Apple v plánu dát hodinkám rovné boky namísto zaoblených. Lehce zaoblené má zůstat pouze sklíčko displeje a záda.

Pravá strana má nadále obsahovat tlačítko a otočnou korunku, na levé najdeme dvojici vodorovných pruhů, které pravděpodobně budou schovávat reproduktor a možná i antény pro bezdrátové sítě.

Hodinky Apple Watch Series 7 mají podle aktuálního trendu jablečných zařízení přijít v mnoha barevných variantách. Zatím je potvrzena zelená, ale dá se předpokládat barevný soulad s ostatními produkty Apple.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku