Domů » Bleskovky » Takto bude vypadat OnePlus 10 Pro. Design fotomodulu si vypůjčí od Samsungu

Takto bude vypadat OnePlus 10 Pro. Design fotomodulu si vypůjčí od Samsungu

Značka OnePlus letos vynechala podzimní modelovou řadu smartphonů s přídomkem T a namísto toho si dává více času na vývoj vlajkových smartphonů pro příští rok. Toto rozhodnutí oceňujeme; jednak podzimní modely nepřinášely žádná velká vylepšení, a navíc nás příští rok čeká kulatý model s číslovkou 10, tudíž by si měl výrobce dát pořádně záležet. Jak bude OnePlus 10 Pro vypadat, naznačují neoficiální rendery od @OnLeaks.

OnePlus 10 Pro: fotomodul inspirovaný Samsungem?

Společnost OnePlus vloni začala spolupracovat s fotografickou legendou Hasselblad, přičemž tato spolupráce má trvat minimálně tři roky. Lze tedy usuzovat, že jedním z hlavních taháků OnePlus 10 a 10 Pro bude sestava fotoaparátů.

OnePlus 10 Pro

Podle obrázků, které @OnLeaks zveřejnil, se můžeme těšit na opravdu obrovský fotomodul, který bude vystupovat z levého boku telefonu, nikoliv však z rámečku (jako u Samsungu), ale ze zaobleného zadního krytu. Ve fotomodulu jsou k vidění tři čočky, přičemž ani jedna z nich nemá obdélníkový tvar, periskopického teleobjektivu se tak pravděpodobně u OnePlus 10 Pro nedočkáme.

OnePlus 10 Pro 1

Na druhou stranu, mnoho věcí se ještě může do vydání telefonu změnit, neboť zveřejněné rendery jsou podle @OnLeaks založené na reálných obrázcích prototypu. Premiéra by se přitom měla odehrát až někdy v první polovině příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

 1. To ještě někoho zajímá? Čínská značka, kterou pro svoje postavení a zaměření respektovalo spoustu lidí se proměnila v další Xiao/Hua/Realme kopírku. Ne díky, sláva téhle značky už je tu tam

  • Ale to je jejich běžná strategie. Podívej se taky na Xiaomi. Získají si lidi tím, že na začátku nabízí zajímavé kousky za zajímavé (dumpingové) ceny, tváří se neskutečně komunitně, mají plnou hubu keců o tom jak jsou otevření (odemčený BL, jednoduché flashovaní,..) a když už mají stabilní základnu oveček, tak náhle otočí, uzavřou se a začínají zdražovat.

  • Já měl 8 Pro a patřil teda k těm lepším. Před ním jsem měl Motorolu Edge Plus a po něm S10 a i12Pro.
   Designově a funkčně bych ho srovnal se Samsungem, jen nemá zabastlený systém nadstavbou (jen lehce upravený vzhled).
   A že se inspiroval fotomodulem u Samsungu se nedivím, vypadá to dost dobře.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).