Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Takto bude fotit OnePlus 6. Šéf firmy se chlubí povedenými snímky

Takto bude fotit OnePlus 6. Šéf firmy se chlubí povedenými snímky

Do představení OnePlus 6 ještě nějaký čas zbývá, avšak čínská firma kolem něj už nějakou dobu vytváří hype, který nás má přinutit přestat přemýšlet o konkurenci a raději si počkat na oficiální premiéru nového „zabijáka“ vlajkových lodí. Už víme, že OnePlus 6 dostane čipset Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM, 256GB úložiště, voděodolnost a displej s výřezem, nyní se můžeme podívat na první vzorky snímků z hlavního fotoaparátu.

Na čínskou síť Weibo je vystavil sám šéf společnosti Pete Lau, fotografie byly pořízeny ve Stanfordu a na první pohled nevypadají vůbec špatně, mají solidně vypadající detaily a přirozeně vypadající bokeh efekt. Z metadat je možné vyčíst, že snímky byly pořízeny 16Mpx fotoaparátem. Snímky byly pořízeny za jasného dne, jsme zvědaví na výsledky ze zhoršených světelných podmínek.

Špičkový OnePlus 6 přijde za měsíc a takhle bude vypadat

OnePlus 6 bude představen 5. května.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Matěj Vozdek (neregistrovaný)

  Autore, trochu tam motáte parametry. Pokud jmenujete 256GB vnitřní paměti, tak tato varianta bude mít 8GB RAM nikoli vámi psaných 6GB. (6GB budou mít varianta/varianty s menším úložištěm)

 2. Hruštička (neregistrovaný)

  Zajímalo by mě, jak z tohoto snímku poznáte, že fotografie „nevypadají vůbec špatně, mají solidně vypadající detaily a přirozeně vypadající bokeh efekt“?

 3. Janek (neregistrovaný)

  Ani já jsem nepochopil v čem je genialita snímků. Pravděpodobně někde došlo k chybě v zobrazení, kvalita je podprůměrná.

 4. lubinek79 (neregistrovaný)

  Pokud jsou to opravdu z 1+6, pak je to pořád stejný podprůměr, jako jejich předchozí modely. Vlastnil jsem několik modelů OnePlus, ale sliby o kvalitních fotkách už neberu vážně. Pokaždé se chlubí atd.ale výsledky jsou žalostné.

 5. lister0 (neregistrovaný)

  Jakube, z těchto prťavých náhledů (i v galerii) se fakt vyčíst nic nedá.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel