Domů » Bleskovky » Takhle fotí iPhone X a iPhone 8: Apple zveřejnil oficiální snímky

Takhle fotí iPhone X a iPhone 8: Apple zveřejnil oficiální snímky

Apple dnes představil tři nové jablečné smartphony – prémiový iPhone X (preview) k desátému výročí představení prvního iPhonu, a dva klasické modely iPhone 8 (Plus). iPhone X a iPhone 8 Plus disponují téměř shodnými duálními fotoaparáty. iPhone 8 pak nabízí 12Mpx snímač, který má stejné parametry, jako primární fotoparátu u variant X a 8 Plus.

iPhone X: Apple ukázal nejlepší iPhone všech dob

Hlavní fotoaparát s pyšní 12Mpx rozlišením, optickou stabilizací obrazu & světelností objektivu f/1.8. Sekundární fotoaparát u iPhone X a 8 Plus je opět teleobjektiv (f/2.4) a stará se o dvojnásobný optický zoom. U iPhone X navíc najdeme optickou stabilizaci obrazu i na druhém objektivu, u iPhone 8 Plus bohužel chybí. Video je možné nahrávat ve 4k rozlišení při 60 fps, případně ve Full HD rozlišení až při 240 fps, což se skvěle hodí pro zpomalené záběry.

Nové iPhony mají lákat na ještě lepší kvalitu snímků pořízených v horších světelných podmínkách

Jablečný gigant na svých stránkách zveřejnil sadu oficiálních fotografií, které byly zachyceny novými modely. Je jisté, že se nejedná o syrové snímky přímo z telefonu – grafik nad nimi určitě musel nějaký čas strávit v Photoshopu, ale přesto jsou výsledky velmi dobré, a to především za horšího světla.

Oficiální snímky z iPhone X

Oficiální snímky z iPhone 8

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments