Domů » Bleskovky » Takhle fotí iPhone X a iPhone 8: Apple zveřejnil oficiální snímky

Takhle fotí iPhone X a iPhone 8: Apple zveřejnil oficiální snímky

Apple dnes představil tři nové jablečné smartphony – prémiový iPhone X (preview) k desátému výročí představení prvního iPhonu, a dva klasické modely iPhone 8 (Plus). iPhone X a iPhone 8 Plus disponují téměř shodnými duálními fotoaparáty. iPhone 8 pak nabízí 12Mpx snímač, který má stejné parametry, jako primární fotoparátu u variant X a 8 Plus.

iPhone X: Apple ukázal nejlepší iPhone všech dob

Hlavní fotoaparát s pyšní 12Mpx rozlišením, optickou stabilizací obrazu & světelností objektivu f/1.8. Sekundární fotoaparát u iPhone X a 8 Plus je opět teleobjektiv (f/2.4) a stará se o dvojnásobný optický zoom. U iPhone X navíc najdeme optickou stabilizaci obrazu i na druhém objektivu, u iPhone 8 Plus bohužel chybí. Video je možné nahrávat ve 4k rozlišení při 60 fps, případně ve Full HD rozlišení až při 240 fps, což se skvěle hodí pro zpomalené záběry.

Nové iPhony mají lákat na ještě lepší kvalitu snímků pořízených v horších světelných podmínkách

Jablečný gigant na svých stránkách zveřejnil sadu oficiálních fotografií, které byly zachyceny novými modely. Je jisté, že se nejedná o syrové snímky přímo z telefonu – grafik nad nimi určitě musel nějaký čas strávit v Photoshopu, ale přesto jsou výsledky velmi dobré, a to především za horšího světla.

Oficiální snímky z iPhone X

Oficiální snímky z iPhone 8

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

6 komentářů

  1. Foti parádně…stat 15t tak dobry.

  2. Photoshop a každá vlajková loď má takové foto, škoda že necítil na konferenci a neukázal na pozadí. Jak funguje v realitě…

  3. To se za to všichni lidé na fotografiích stydí, že si zakrývají tvář nebo se dívají jinam? Nic proti těm fotkam, vypadají hezky (ač pochybuji, že jsou opravdu z daného zařízení za normální situace a ne hodiny minut štelované profesionály na stativu), ale díky tomuhle působí opravdu divně a nepřirozeně jak z upoutávky na nějaký horor.

  4. Jaroslav Kocůr

    Všichni se můžete podělat z nějakého iPhone X, že je to Made USA a co má jako být – nesmyslná cena a výkon nic co by mě zajímalo. Mám Honor 9 a velmi jsem spokojen a to za 11000 Kč iPhone se sním v žádném případě nemůže srovnávat, a abych nezapomněl jděte si už stoupnout přes noc do fronty. Váš Jarda

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).