Domů » Bleskovky » Tajuplný snímek: Tabletofony od Sony a Nokie + HTC One Mini

Tajuplný snímek: Tabletofony od Sony a Nokie + HTC One Mini

Tabletofony se postupně stávají čím dál tím více oblíbenými a tak se dá očekávat, že si na tomto trhu každý výrobce bude chtít ukousnout svůj podíl. Již delší dobu se spekuluje o zařízení se 6,4palcovým displejem jménem Sony Togari a právě ten nejspíše můžeme spatřit na uniklé fotografii. Aby toho však nebylo málo, kousek nad japonským obrem se nachází HTC One (recenze), který je však až podezřele malý. Že bychom měli tu čest s chystaným HTC M4 aka One Mini? O něm se také hovoří již delší dobu a podle uniklých specifikací by měl nabídnout 4,3palcový qHD displej, dvoujádrový procesor a fotoaparát s technologií ultrapixelů známou z většího sourozence One.

Do třetice na snímku máme přírůstek do kategorie tabletofonů, tentokráte od finské Nokie, z čehož vyplývá, že použitým operačním systémem bude na rozdíl od prvních dvou jmenovaných modelů Windows Phone 8. Nezní to ale až příliš dobře? Tři chystaná zařízení od různých výrobců odhalená na jediném snímku? Zajímavé je třeba to, že Nokia je téměř jediným zapnutým přístrojem na fotografii, navíc jsou na displeji zobrazeny tři sloupce dlaždic oproti obvyklým dvěma, ačkoliv to by byl vzhledem k velikosti obrazovky vcelku rozumný tah. Prozatím se tedy přikláníme spíše k variantě, že se jedná o podvrh, třeba ale nakonec budeme překvapeni.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

  1. David Podzimek

    Ta Nokia je nejspíš fake, má neaktuální ikonu marketu.

  2. Mně celý článek včetně fotky přijde jako apríl :D

  3. Jen by mě zajímalo, jak jste přišli na to, že se jedná o Nokii?

  4. martin (neregistrovaný)

    To vedle toho sony je Maketa a ta nokie je taky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).