Domů » Bleskovky » Tajemný HTC M7 s fullHD displejem se představuje na novém renderu

Tajemný HTC M7 s fullHD displejem se představuje na novém renderu

Naposledy jsme spekulovali o chystaných novinkách od LG, dnes přesuneme pozornost na nový model od HTC. Ten by měl nést kódové označení M7, neboť se tento název vyskytl i při úniku modelových jmen. Nyní pro vás máme i údajnou podobu telefonu, která se objevila na twitter kanálu @evleaks, kde se již v minulosti objevila celá řada renderů mobilních zařízení, jejichž pravost se později potvrdila. HTC M7 by měl být vlajkovou lodí tchaj-wanského výrobce pro letošní rok.

Je zřejmě, že toto není finální design, chybí zde logo výrobce i některé další prvky. Co se specifikací týče, mluví se o 4,7palcovém displeji s rozlišením 1080p, quad-core procesoru 2 GB RAM a o operačním systému Android 4.2 „Jelly Bean“. Přemýšlet bychom možná mohli také o stereo reproduktorech, neboť na obrázku jsou vyobrazeny jak nad, tak i pod displejem. Nechme se tedy překvapit, šušká se, že bychom se oficiálního představení mohli dočkat na MWC v Barceloně.

Richard Bláha

18 komentářů

 1. Pato (neregistrovaný)

  Vobec nevyzera ako iphone

  • Lubean (neregistrovaný)

   No přesně tak, ani náznakem :D

   Normálně by člověk řekl že ty výrobci jsou snad domluvený na hlavním zdroji příjmu – tedy na žalobách navzájem vůči sobě, jeden proti druhému atd. a to několik let dopředu :D No řekněte že ne, když vidíte něco takového :D

  • Máš pravdu, nevypadá.

  • Martin (neregistrovaný)

   Presne jak hovoris cely iphone

 2. Neviem ako tam môže niekto vidieť iPhone. Podobá sa to skôr na tie nové Blackberry.

 3. iPhone, jakej iPhone, co to vůbec je?

  • Geary je kokot (neregistrovaný)

   A co si ty ?

  • Někdo, kdo tě neskutečně naštval tím, že nezná tvou masturbační pomůcku.

  • Franta (neregistrovaný)

   Nevím co je Geary, ale co seš ty? Frajere vymaštěnej…

  • Františku , to chce klídek, až vyrosteš, tak mindráček postupně odezní, zatim si lehni na záda a kopej nožičkama.

 4. Franta (neregistrovaný)

  má to velkej displej tak je to podobný ajfounu :D

 5. To spíš blackberry než iPhone

  • Franta (neregistrovaný)

   Vážně? To mě nenapadlo, ale správně je to tuším iPhone, když už sme u těch oprav!

 6. Inak už mi lezie na nervy táto magorina so žalobami a podobne, že sa podobajú telefóny. Kedysi sa nič takéto neriešilo a nie je vám ani trochu divné že sa to deje u smartfónov? Prečo sa nežalujú napr. výrobcovia televízorov že kopírujú obdĺžnikový tvar? 90% televízorov má rovnaký tvar keď prídete do obchodu a to nikomu nevadí a u telefónov sú všetci citlivý ako by sa neviem čo stalo. Mne je jedno kto aký tvar vyrába a komu sa to na čo podobá. Vyberiem si to čo vyhovuje mne veľkosťou, dizajnom, systémom a podobne a vôbec mi je u prdele, že sa to podobá na iphone alebo nie. To už je totálne na hlavu toto….sa trošku zamyslite a prestaňte u každého článku vypisovať to isté…PODOBÁ SA TO NA IPHONE….to vidím u každého jedného článku a už to nie je ani smiešne, ani na zaplakanie, ale iba trápne…fakt

 7. V pohidě, HTC se s Applem dohodle že .D takže, teď si může vyskakovat! .D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).