TOPlist

Tady je nové Vivo X90 Pro nejvýhodnější. Kromě dárku získáte ještě slevu dva tisíce

900 450 vivo X90 Pro

Dnes představené vivo X90 Pro už je na českém trhu v předprodeji a jediná Mobil Pohotovost novinku nabízí ze všech prodejců nejvýhodněji. K telefonu totiž zdarma získáte nejenom bezdrátová sluchátka v hodnotě tří tisíc korun, ale také výkupní bonus 2 000 Kč, kterým si můžete snížit koncovou cenu.

Špičkový foťák Zeiss

Vivo X90 Pro je nástupce loňského modelu X80 Pro, který byl na tuzemském trhu velmi úspěšný. Ačkoli šlo o vlajkový model s vyšší cenovkou, svými špičkovými parametry dokázal zaujmout. Jinak tomu není ani v případě nového vivo X90 Pro, který zaujme hlavně velkým 1″ hlavním 50,3Mpx fotoaparátem s laserovým ostřením, a především s optikou Zeiss, díky čemuž nabídne špičkovou kvalitu snímků.

Vivo X90 Pro camera

Ovšem i ostatní parametry jsou více než lákavé. Velmi kvalitní je 120 Hz AMOLED displej s výbornou svítivostí 1 300 nitů a integrovanou čtečkou otisků prstů. Zadní část je pak potažena umělou kůží, což telefonu dodává unikátní vzhled. Uvnitř tiká čip Dimensity 9200, tedy vlajkový procesor od MediaTeku, který je doplněn o 12GB RAM a 256GB úložiště. A za zmínku jednoznačně stojí i velká baterie s kapacitou 4 870 mAh a podporou extrémně rychlého 120W nabíjení.

V rámci předobjednávek do 2. března pořídíte vivo X90 Pro navíc s dárkem v podobě sluchátek vivo TWS 2 s technologií ANC v hodnotě tří tisíc korun. Jedině u Mobil Pohotovosti pak k telefonu dostanete ještě bonus 2 000 Kč, který uplatníte při výkupu vašeho starého telefonu, tabletu, chytrý hodinek nebo třeba herní konzole. Díky tomu vás vivo X90 Pro vyjde levněji na 24 999 Kč (běžně 26 999 Kč).

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku