T-Mobile v Německu nebude prodávat Lumii 900; prý nedostane upgrade na WP8

Dnes je den, kdy bychom se měli dozvědět nové podrobnosti o Windows Phone 8 (viz včerejší bleskovka). Proto i nás velmi překvapil článek na serveru TheVerge, který uvádí, že německý T-Mobile nebude prodávat telefon Nokia Lumia 900 (získejte vstupenku na českou premiéru), neboť se zařízení nedočká aktualizace na Windows Phone 8. Jedná se samozřejmě o nepotvrzenou informaci, ale pokud by se tak skutečně stalo, byl to byl hodně silný hřebíček do rakve nejen Nokie, ale i Microsoftu. A znamenalo by to také, že se aktualizace nedočká ani Lumia 800.

Počkejme si ale raději na oficiální informace přímo od Microsoftu. Prezentace věnovaná Windows Phone (8) začíná dnes v 18:00 našeho času a doufejme, že se zde dočkáme nejen představení nové verze systému, ale i upřesnění ohledně dostupnosti aktualizace pro současné modely. Live stream by měl být dostupný na této adrese.

Autor článku
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku