T-Mobile představuje nové tarify s datovým balíčkem v ceně (přehled)

T-Mobile nabídne od 23. dubna zákazníkům šest nových tarifů „S námi“ s internetem v mobilu. V rámci nich budou všichni moci neomezeně volat i textovat každý den mimo špičku v rámci sítě zcela zdarma. U vyšších paušálů pak i o víkendu nebo nonstop do jakékoli sítě v rámci republiky. Na své si přijde i firemní klientela, na kterou čekají dvě novinky – Grand v síti a Grand do všech sítí. Navíc při aktivaci do 31. srpna 2012 získají smlouvy na dobu určitou speciální nabídku – slevu 30 % z paušálu po celou dobu jejího trvání. 

Tarify S námi

Z šestice nových tarifů připravených na míru pro zákazníky by si podle T-Mobilu měl vybrat opravdu každý. Neomezené volání a SMS zdarma každý den mimo špičku jsou připraveny pro všechny, u tarifu S námi 790 i o víkendu. Zákazníci, kteří zvolí vyšší paušál (S námi 990, 1 490), získají provoz zdarma nonstop v síti, u služby S námi 3 290 do všech sítí. Součástí nabídky jsou i data a volné minuty.

U tarifů nechybí ani internet v mobilu. Nejnižší paušál nabízí 20 MB pro občasné uživatele, ostatní pak 300 MB až 1 GB pro zdatné surfaře. Po dovršení datového objemu (FUP) má uživatel možnost limit jednoduchým nákupem zdvojnásobit nebo může pokračovat se sníženou rychlostí. U smluv na dobu určitou mohou zákazníci využít nabídky dotovaného telefonu za bezkonkurenční cenu, u tarifů s vyššími datovými objemy (od 300 MB) pak zákazníci získají chytrý telefon ještě výhodněji. Alternativou je výběr zvýhodnění HIT, kde klient získá o 20 % navíc volných minut do všech sítí v republice.


Poznámka: ceny jsou uvedeny vč. DPH, tarifikace 60+30

Výhoda pro mladé…

Zajímavou nabídku operátor připravil i pro mládež do 26 let. Zvýhodnění Student přináší slevu ve výši 40 % z měsíčního poplatku u tarifu S námi 390, 10 minut a 10 SMS ještě navíc zdarma, plus další objem dat 80 MB po celou dobu trvání dvouleté smlouvy. Studenti tak ušetří 156 korun měsíčně a zaplatí pouze 234 Kč. Věkový limit 26 let je nutné prokázat pouze v době aktivace. Zákazník tedy výhodu neztrácí překročením této hranice, ale až v momentě ukončení smlouvy na dobu určitou. 

Pokud zákazník přejde na nové paušály, automaticky se mu aktivují data k příslušnému tarifu S námi, původní datové balíčky budou vypnuty. Se spuštěním nové nabídky se uzavírá aktivace starších produktů Kredit, Top, Grand a Grand Plus. Zákazníkům, kteří je používají, však zůstane jejich provoz zachován a je tedy zcela na nich, zda využijí výhodnější nabídky. 

T-Mobile nezapomíná ani firemní klientelu. I zde platí neomezené volání a textování zdarma, a to nonstop dle tarifu. Součástí nabídky je opět i internet v mobilu. Ceny uvedené v tabulce jsou opět včetně DPH.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku