Domů » Bleskovky » T-Mobile představuje nové tarify s datovým balíčkem v ceně (přehled)

T-Mobile představuje nové tarify s datovým balíčkem v ceně (přehled)

T-Mobile nabídne od 23. dubna zákazníkům šest nových tarifů „S námi“ s internetem v mobilu. V rámci nich budou všichni moci neomezeně volat i textovat každý den mimo špičku v rámci sítě zcela zdarma. U vyšších paušálů pak i o víkendu nebo nonstop do jakékoli sítě v rámci republiky. Na své si přijde i firemní klientela, na kterou čekají dvě novinky – Grand v síti a Grand do všech sítí. Navíc při aktivaci do 31. srpna 2012 získají smlouvy na dobu určitou speciální nabídku – slevu 30 % z paušálu po celou dobu jejího trvání. 

Tarify S námi

Z šestice nových tarifů připravených na míru pro zákazníky by si podle T-Mobilu měl vybrat opravdu každý. Neomezené volání a SMS zdarma každý den mimo špičku jsou připraveny pro všechny, u tarifu S námi 790 i o víkendu. Zákazníci, kteří zvolí vyšší paušál (S námi 990, 1 490), získají provoz zdarma nonstop v síti, u služby S námi 3 290 do všech sítí. Součástí nabídky jsou i data a volné minuty.

U tarifů nechybí ani internet v mobilu. Nejnižší paušál nabízí 20 MB pro občasné uživatele, ostatní pak 300 MB až 1 GB pro zdatné surfaře. Po dovršení datového objemu (FUP) má uživatel možnost limit jednoduchým nákupem zdvojnásobit nebo může pokračovat se sníženou rychlostí. U smluv na dobu určitou mohou zákazníci využít nabídky dotovaného telefonu za bezkonkurenční cenu, u tarifů s vyššími datovými objemy (od 300 MB) pak zákazníci získají chytrý telefon ještě výhodněji. Alternativou je výběr zvýhodnění HIT, kde klient získá o 20 % navíc volných minut do všech sítí v republice.


Poznámka: ceny jsou uvedeny vč. DPH, tarifikace 60+30

Výhoda pro mladé…

Zajímavou nabídku operátor připravil i pro mládež do 26 let. Zvýhodnění Student přináší slevu ve výši 40 % z měsíčního poplatku u tarifu S námi 390, 10 minut a 10 SMS ještě navíc zdarma, plus další objem dat 80 MB po celou dobu trvání dvouleté smlouvy. Studenti tak ušetří 156 korun měsíčně a zaplatí pouze 234 Kč. Věkový limit 26 let je nutné prokázat pouze v době aktivace. Zákazník tedy výhodu neztrácí překročením této hranice, ale až v momentě ukončení smlouvy na dobu určitou. 

Pokud zákazník přejde na nové paušály, automaticky se mu aktivují data k příslušnému tarifu S námi, původní datové balíčky budou vypnuty. Se spuštěním nové nabídky se uzavírá aktivace starších produktů Kredit, Top, Grand a Grand Plus. Zákazníkům, kteří je používají, však zůstane jejich provoz zachován a je tedy zcela na nich, zda využijí výhodnější nabídky. 

T-Mobile nezapomíná ani firemní klientelu. I zde platí neomezené volání a textování zdarma, a to nonstop dle tarifu. Součástí nabídky je opět i internet v mobilu. Ceny uvedené v tabulce jsou opět včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. T-mobile se rozhodl, že přestane konkurovat?

  Ani jeden tarif neni výhondější než u Vodafonu :/

 2. Keni (neregistrovaný)

  Já v tom zas tak velkou výhodu nevidím. Ceny nejsou zrovna nejlepší a to FUP tragické. SMS jsem se díky cenové politice našich operátorů naučil nepoužívat. Takže mám u Vodafonu tarif ČD a 70min a 600MB FUP asi za 330CZK. Zde bych měl zájem možná o ten tarif se 100min, ale s 1\2 FUP skoro za dvoujnásobek. 300MB FUP je nějak kolem 200CZK, takže bez SMS vychází 1min za 3.90CZK/min. Je pravda, že to sníží to volání zdarma mimo špičku. Ale moc nevěřím, že to bude tak férové. Jak znám naše operátory, tak možná jen zase po vyčerpání volných minut. Pokud ano, tak ta nabídka nemá žádný smysl, pokud se pletu, a to bych rád, tak by se po zdvoujnásobení FUP a nepatrné slevě, asi cena jako má speciální nabídka, o tom dalo uvažovat. Dále také nevěřím tomu, že by i ty volné minuty u malých tarifů byly do všech sítí.

 3. Martin (neregistrovaný)

  Tohle je něco strašného už se tak těším až mi vyprší v listopadu smlouva s T-Mobile a půjdu k Vodafonu. A číslo si samozřejmě beru sebou… :)

  • U Vodafonu jsme byl 2 roky a zkušenosti nic moc… Nakonec jsem odešel, po tom co mi 2x na fakturu přihodili 250Kč s odůvodněním, že je to za změnu tarifu přes samoobsluhu (přitom jsem nikdy nic neměnil…). Přešel jsem k O2 a zatím bez problémů, i když jsou to stejný zloději jako Vodafon a O2…

 4. To má být vtip?

  Minimální tarif 390kč a za to ušmudlaných 30minut/sms s doslova šílenou a zlodějskou tarifikací 60+30 ?!?

  A rozhodně už za jistých 390kč tmobile za další minuty chce 5,50kč?!?

  Ne, prostě nevěřím že by se tomu mohl někdo upsat?

  Prosím pokud někoho takového poznáte pošlete mu rovnou kontakt na psychiatra!

 5. FUP 20MB :D :D :D :D :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).