T-Mobile pravděpodobně nabídne brandovaný Touch HD se systémem Android!

T-Mobile pravděpodobně nabídne brandovaný Touch HD se systémem Android!Další komunikátor se systémem Android, který se objeví v nabídce T-Mobilu, ponese označení G2. Na tom by nebylo nic až tak neobvyklého, kdyby se nejednalo o bradovanou verzi špičkového modelu HTC Touch HD. Zahraničnímu serveru PhoneDog.com tuto skutečnost potvrdili dva na sobě nezávislé zdroje, které mají k T-Mobilu velice blízko. Běžný uživatel si tak bude moci vybrat, zda dá přednost systému Windows Mobile a pořídí si nebrandovanou verzi Touche HD, nebo zda raději sáhne po Androidu, se kterým bude pracovat T-Mobile G2.

T-Mobile G2 by měl být hardwarově zcela stejně vybavený, jako HTC Touch HD, kromě operačního systému se telefon bude lišit především v provedení krytu. A pokud je informace o G2 skutečně pravdivá, pak se už teď těším, co si pro nás přichystá komunitní server xda-developers, kde by se velice brzy po vydání mohl objevit nástroje, se kterými by si uživatelé Touche HD do telefonu snadno mohli nahrát Androida, a to už zní celkem lákavě, nemyslíte? Velice pravděpodobné rovněž je, že se T-Mobile G2 na trhu objeví až na začátku příštího roku.

-
Zatím nevíme, jak moc se bude G2 s Androidem lišit od Touche HD

Tip: Přečtěte si naše preview Touche HD

Zdroj: PhoneDog (via MSmobiles)

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku