Domů » Články » T-Mobile pravděpodobně nabídne brandovaný Touch HD se systémem Android!

T-Mobile pravděpodobně nabídne brandovaný Touch HD se systémem Android!

T-Mobile pravděpodobně nabídne brandovaný Touch HD se systémem Android!Další komunikátor se systémem Android, který se objeví v nabídce T-Mobilu, ponese označení G2. Na tom by nebylo nic až tak neobvyklého, kdyby se nejednalo o bradovanou verzi špičkového modelu HTC Touch HD. Zahraničnímu serveru PhoneDog.com tuto skutečnost potvrdili dva na sobě nezávislé zdroje, které mají k T-Mobilu velice blízko. Běžný uživatel si tak bude moci vybrat, zda dá přednost systému Windows Mobile a pořídí si nebrandovanou verzi Touche HD, nebo zda raději sáhne po Androidu, se kterým bude pracovat T-Mobile G2.

T-Mobile G2 by měl být hardwarově zcela stejně vybavený, jako HTC Touch HD, kromě operačního systému se telefon bude lišit především v provedení krytu. A pokud je informace o G2 skutečně pravdivá, pak se už teď těším, co si pro nás přichystá komunitní server xda-developers, kde by se velice brzy po vydání mohl objevit nástroje, se kterými by si uživatelé Touche HD do telefonu snadno mohli nahrát Androida, a to už zní celkem lákavě, nemyslíte? Velice pravděpodobné rovněž je, že se T-Mobile G2 na trhu objeví až na začátku příštího roku.

-
Zatím nevíme, jak moc se bude G2 s Androidem lišit od Touche HD

Tip: Přečtěte si naše preview Touche HD

Zdroj: PhoneDog (via MSmobiles)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

11 komentářů

 1. jsem si říkal když byla uvedená G1 že by mohla jít její uprvaná romka i do novejch HTC jako diamand a touch pro a koukam že se možná tak i brzo stane to bude teprv tuning telefonu jako na starym pda ace n50 když jsem zkoušel linux

 2. Dualboot asi nepujde, co?
  Kolik stoji licence na Windows Mobile?
  Nebylo by spatne koupit HD s Linuxem a narvat tam Widle (stejny usporny system jako u notebooku).

 3. Sir Andrew: u mobilu celkem nepraktický bych řekl to by jsi jel jeden tak druhej onak? nebo by jsi se přepínal i během hovoru? si drobet dual boot nedokažu představit u telefonu ale netvrdim že je nemožný stačí upravit zavaděč systemu jenže myslim že v mobilu naprosto k ničemu to spíš nechat linux a používat jen jako konzoli a mít tam puštěnou desktop distrubku to by byla machrovinka jinak k ničemu

 4. Ad: Licence k WM5. Windows Mobile sa nedá kúpiť – ani bulk ani retail
  Ak chces T-Mobile Android G2 miesto HTC Touch HD, čo je ten istý telefón, tak tam nič neušetríš.
  Ak máš PDA či smartphone s widlami, tak teoreticky ho môžeš preflashovať ROMom z [odkaz].
  Načo taká komplikácia? Ak chceš WM, tak si ho kúp s WM. To nie je notebook. Nemôžeš kúpiť nahé PDA.

 5. Už mi nic neříkejte jdu do něj (jestli to je pravda). Poslední věc, která mi u nejnovějších HTC vadila byl WM resp. jeho pomalost :D. Když jsem poprvé viděl Androida ovládat na G1-panečku to byla rychlost. Kam se hrabe iPhone

 6. Bude to veľmi zaujímavé, človek si nebude vedieť vybrať ;)

 7. Ak bude users friendly, tak prečo nie ;)
  Fakt tam bude treba dualboot

 8. Ne, multi-touch to opravdu nebude. Podpora multi-touche přijde až s připravovanými WM7.

 9. Uvidíme, čo povie WM7 ;)

 10. tak este raz tu istu otazku : bude sa dat do HTC touch HD s WM , dat tam ANDROID ? alebo WM 7 ? alebo to nikto newie ?

 11. Anonyní napsal: „!!!Má len 65 tis barev!!!“
  A co? Naprosto dostačující. Nebo tvoje oko je snad lepší než oko někoho jiného? Ubohá připomínka

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).