Domů » Bleskovky » T-Mobile nabídne navigaci Dynavix pro Android a iOS zdarma

T-Mobile nabídne navigaci Dynavix pro Android a iOS zdarma

Doba dovolených se nezadržitelně blíží a najít tu správnou cestu je jedním z přikázání letního cestování. T-Mobile proto nachystal pro své zákazníky dárek – speciální edici navigace Dynavix zdarma (recenze) k internetovým zvýhodněním a vybraným tarifům S námi, Podnikatel Plus a Grand. Noví a stávající uživatelé zdarma získají od července mapy ČR a SR v hodnotě 1 000 korun na neomezenou dobu včetně bezplatných aktualizací a dopravního on-line zpravodajství během prvního roku. 

Potřebnou mapovou výbavu si dále bude moci pořídit každý, kdo již má, nebo si aktivuje datové balíčky Internet v mobilu Standard, Klasik, Premium nebo tarif Internet Komplet na dobu určitou. Zkrátka nepřijdou ani noví či stávající uživatelé poslední generace tarifů T-Mobile, které už v sobě zahrnují možnost surfování v mobilu. Stačí tak mít uzavřenou smlouvu k paušálům S námi, Podnikatel Plus (kromě S námi 390 a Podnikatel Plus 250), Grand v síti nebo Grand do všech sítí

- -

Mapy s hlasovými pokyny budou nejprve k dispozici pro telefony s operačním systémem Android. V krátké době by měla následovat i verze pro iOS (Apple). Stávající uživatelé obdrží během července SMS se speciálním kódem na stažení zdarma. Zákazníci, kteří nově uzavřou smlouvu, nebo si zvolí některý z datových balíčků, dostanou kód v textové zprávě do deseti dnů od aktivace. 

Tip ke čtení – Dynavix: Spolehlivá česká navigace, se kterou se neztratíte (recenze)

Dynavix je plnohodnotnou navigací pro chytré telefony s intuitivním ovládáním a příjemným uživatelským prostředím, samozřejmě v češtině. Hlasové pokyny jsou navíc i v zábavné verzi od Pavla Lišky. Po prvotním stažení funguje i bez datového připojení, takže je ideální také na cesty do zahraničí. On-line dopravní informace vždy zajistí nalezení optimální trasy bez kolon a uzavírek. 

 - -

Navigace Dynavix pro systém Android (2.3 a vyšší) bude k dispozici vůbec poprvé a zákazníci T-Mobile si ji budou moci stáhnout bezplatně z obchodu Google Play. Kromě map České a Slovenské republiky, které jsou zdarma na neomezenou dobu, získají uživatelé na první rok bezplatně on-line dopravní zpravodajství a aktualizaci mapových podkladů. 

Více informací na www.t-mobile.cz/navigace

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. Tak tohle je super! T-Mobile palec nahoru a těším se na SMS s kódem :-)

  2. Lubean (neregistrovaný)

    Výborně! Konečně skoro nikdo nepříjde zkrátka. Mám IVM Premium na 2 roky takže už se moc těším! :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).