Domů » Bleskovky » T-Mobile brzy spustí nový firemní web a vlastní Twitter kanál

T-Mobile brzy spustí nový firemní web a vlastní Twitter kanál

T-Mobile v úterý 26.6. T-Mobile spustí zcela novou podobu firemního webu www.t-mobile.cz, což bude mít za následek víkendovou odstávku služeb. Spolu s novým webem T-Mobile spustí dlouho očekávaný twitterový účet, takže „růžového“ operátora už brzy najdete i na této sociální síti. 

   

K nejvýznamnějším změnám patří především nový design a struktura celého webu včetně e-shopu a samoobslužných stránek Můj T-Mobile. V samoobsluze si zákazníci užijí Bleskový přehled, který umí i grafy a názornou formou shrnuje všechny potřebné informace na jediné stránce. Navíc si ho zákazník může přizpůsobit a zobrazovat jen ty funkce, které potřebuje. Kompletně přepracovaná byla také Samoobsluha.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. uni (neregistrovaný)

    Snad od prvního dne, kdy jsem začal používat před mnoha lety T-zone, neznám pomalejší server než tento. Tak snad na tomto zapracují.

  2. mceza (neregistrovaný)

    Kyby to trvalo jen přes víkend… Nefunguje to stále, nejede web, na pobočkách jen krčí rameny, že jim nejde systém… Tohle je teda dobré flusnutí do ksichtu zákazníkům…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *