Domů » Bleskovky » Získejte práci snů! Sygic Travel hledá nadšence, který získá rok placeného cestování

Získejte práci snů! Sygic Travel hledá nadšence, který získá rok placeného cestování

Cestujete a baví vás natáčet videa? Pak pro vás máme tip na práci snů. Tým stojící za aplikací Sygic Travel (soutěž o 5 Premium licencí) hledá kolegu, který získá velmi lukrativní pozici – 1 rok placeného cestování. Vývojáři budou v nejbližší době uvádět novou aplikaci pro virtuální realitu, pro kterou chtějí získat vlastní 360° videa, která zprostředkují první kontakt cestovatelů s danou destinací a představí jim atmosféru místa.

SygicTravel

Oculus aplikace má lidem umožnit prohlédnout si vybrané místo ještě před tím, než se rozhodnou, kam chtějí jet. S virtuálními brýlemi si budou moci doma pohodlně „projít“ destinaci a podívat se, zda se jim líbí natolik, aby se tam vypravili i ve skutečnosti.

Sygic Traveler - Otoč život, natoč svět!

Vybraný šťastlivec bude po dobu jednoho roku cestovat po všech kontinentech a nahrávat 360° videa. Pokud vás tahle nabídka zaujala, přihlaste se na adrese NatocSvet.cz, čas máte do 30. června 2016. Pro přihlášení stačí jen vyplnit základní informace o sobě a přidat 2 až 5minutové video o 1 destinaci s krátkým představením cestovatele.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments