Domů » Bleskovky » Získejte práci snů! Sygic Travel hledá nadšence, který získá rok placeného cestování

Získejte práci snů! Sygic Travel hledá nadšence, který získá rok placeného cestování

Cestujete a baví vás natáčet videa? Pak pro vás máme tip na práci snů. Tým stojící za aplikací Sygic Travel (soutěž o 5 Premium licencí) hledá kolegu, který získá velmi lukrativní pozici – 1 rok placeného cestování. Vývojáři budou v nejbližší době uvádět novou aplikaci pro virtuální realitu, pro kterou chtějí získat vlastní 360° videa, která zprostředkují první kontakt cestovatelů s danou destinací a představí jim atmosféru místa.

SygicTravel

Oculus aplikace má lidem umožnit prohlédnout si vybrané místo ještě před tím, než se rozhodnou, kam chtějí jet. S virtuálními brýlemi si budou moci doma pohodlně „projít“ destinaci a podívat se, zda se jim líbí natolik, aby se tam vypravili i ve skutečnosti.

Sygic Traveler - Otoč život, natoč svět!

Vybraný šťastlivec bude po dobu jednoho roku cestovat po všech kontinentech a nahrávat 360° videa. Pokud vás tahle nabídka zaujala, přihlaste se na adrese NatocSvet.cz, čas máte do 30. června 2016. Pro přihlášení stačí jen vyplnit základní informace o sobě a přidat 2 až 5minutové video o 1 destinaci s krátkým představením cestovatele.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

 1. pat (neregistrovaný)

  Moze byt zaujimave, ale skor by mali zachytit rozne eventy, oslavy, zaujimave udalosti ako nejaku eifelovu vezu ktoru som videl 1000x.
  Hej bola by blbost ju nezachytit ked uz su na mieste.
  Ale myslim, nielen to

  • Barbora Nevosádová (neregistrovaný)

   To máme přesně v plánu, nejde nám jen o to popsat, co v daném městě uvidíte, ale zachytit právě atmosféru místa.

 2. Ivana (neregistrovaný)

  úžasný nápad, super :-) námět na vylepšení, co restaurace?? mj. budu koncem října začátek listopadu 3 týdny na západním pobřeží, LA, LV, SFO včetně několika parků a pak Florida, v případně zájmu, ráda něco natočím

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).