Domů » Bleskovky » Swarm pro Windows Phone 8.1 je konečně tady

Swarm pro Windows Phone 8.1 je konečně tady

Foursquare před několika okamžiky konečně uvolnil oficiální Swarm aplikaci pro Windows Phone 8.1. Skrze ni lze realizovat „check-iny“ na navštívených místech. Swarm už před několika týdny nahradil původního Foursquare klienta pro Android a iOS, přesto se mu mezi uživateli nedostalo příliš vřelého přijetí. Já sám jsem Foursquare velice rád používal, ale aplikace Swarm mě příliš nepřesvědčila a nakonec jsem se od této služby rozhodl upustit. A jak jste na tom vy – získal si vás Swarm nebo jste „checkování“ na navštívených místech dali sbohem?

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Zatím jsem neobjevil zásadní věc- Livetile pro check-in

 2. No já nevím jak vy, ale já používám už od začátku appku 4th & Mayor, a s tou se stále checkovat lze. Takže se vysmívám majitelům Androidů a iPhonů a doufám, že mi to vydrží :D

 3. Rezza (neregistrovaný)

  Na BB jeste Swarm nedosel, i kdyz Android verzi jsem zkousel a je to des bes. Nastesti porad funguje 4sq a navic stejne 99% checkinu delam z Hubu. Tak pokud i Swarm bude pres Hub, tak nepoznam moc rozdil. Ale ano – je to druha sluzba daneho razeni, ktera pod sebou podrezala vetev (GoWalla).

 4. Bobeak (neregistrovaný)

  Jak se teda liší Swarm od Foursquare?

 5. peter (neregistrovaný)

  Jak se lisi docela dost ze ten swarm na windows 8.1 nefunguje tak nevim proc ti vubec delaji .

  • Michal Zobec (neregistrovaný)

   já mám Windows Phone 8.1 a Swarm mi funguje. Nebo ty skutečně myslíš nemobilní Windows 8.1 ?

 6. Lord de Wolf

  K čemu je to dobrý?

 7. onik81 (neregistrovaný)

  Nikdy jsem nepochopil, proč bych měl ztrácet čas s načítáním míst, kde jsem byl a ještě to druhým lidem cpát. Foursquare jsem vyzkoušel a je to naprosto k ničemu. Maximálně bych viděl přínos v cizině, když se neumím pořádně domluvit a zjitit co ke a jak.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).