Domů » Bleskovky » Svět kostiček nyní i ve virtuální realitě: Minecraft podporuje Samsung Gear VR

Svět kostiček nyní i ve virtuální realitě: Minecraft podporuje Samsung Gear VR

Minulý měsíc se objevily první zvěsti o tom, že se Microsoft chystá připravit svou populární hru Minecraft pro virtuální realitu Gear VR od Samsungu. Microsoft si s vydáním speciální edice určené pro virtuální realitu pospíšil a po Oculusu Rift si tak můžete užít skládání kostiček i na platformě od Samsungu.

Minecraft is Now Available on Gear VR!

Pokud jste dostali chuť zahrát si Minecraft ve virtuální realitě, musíte si nejprve nachystat brýle Samsung Gear VR, ve kterých bude osazen kompatibilní smartphone. Poté si již stačí zakoupit speciální edici hry s přídomkem Gear VR Edition, kterou najdete v aplikaci Oculus Store a můžete začít hrát. Tato speciální edice stojí 6,99 amerických dolarů (cca 170 Kč) a měla by být téměř shodná s klasickou verzí dostupnou pro operační systém Android.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.

3 komentářů

  1. Dobře tak mi to nedá a zeptám se, a jak se to ovládá?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).