Sledujte nás na YouTube

Microsoft otevře svět Minecraftu virtuální realitě Gear VR od Samsungu

Pokud hrajete Minecraft a máte doma virtuální realitu Gear VR, máme pro vás skvělou zprávu. Microsoft dnes společně se značkou Oculus na GDC 2016 oznámili, že tuto skvělou hru upraví také pro virtuální realitu Samsung Gear VR. Ta může být pro řadu hráčů dostupnější alternativou než klasický Oculus Rift, na kterém je tuto legendární hru také možné hrát.

minecraft

V tuto chvíli nevíme, kolik bude Minecraft pro Gear VR stát ani kdy se dočkáme jeho vydání. Jakmile se ale objeví nějaké další novinky, budeme vás o tom informovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. Zaslechl jsem, ze bude stacit displej s rozlisenim 10ppi..to je vyborna zprava :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *